برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
آموزش و پرورش فارس در بلاتکلیفی به سر می‌برد/ نقدینگی به سمت تولید هدایت شود

آموزش و پرورش فارس در بلاتکلیفی به سر می‌برد/ نقدینگی به سمت تولید هدایت شود

[ad_1]

نماینده مردم شیراز:
مدت‌ها است موضوع تغییر و تحول در آموزش و پرورش استان فارس مورد توجه است و بلاتکلیفی در این باره می‌تواند سبب ایجاد مشکلات شود. از این رو از انتظار می‌رود وزیر آموزش و پرورش با پیگری‌های لازم، استان را از این وضعیت نجات دهند.

به گزارش شیرازه؛ نماینده شیراز در تذکری اظهار داشت: مدت‌ها است موضوع تغییر و تحول در آموزش و پرورش استان فارس مورد توجه است و بلاتکلیفی در این باره می‌تواند سبب ایجاد مشکلات شود. از این رو از انتظار می‌رود وزیر آموزش و پرورش با پیگری‌های لازم، استان را از این وضعیت نجات دهند.

جعفر قادری ادامه داد: تامین نهاده‌های دامی برای مرغداران، دغدغه جدی امروز مرغداران شده و امیدوارم وزیر جهاد کشاورزی در این باره تعیین تکلیف کند. همچنین از دولت انتظار می رود درباره برای بهبود فضای کسب و کار و هدایت نقدینگی به سمت تولید فعالتر اقدام کند.
 
نماینده مردم شیراز در تذکری به وزیر راه و شهرسازی اظهارداشت: شیراز تنها کلان شهری است که هنوز رینگ نخست کمربندی آن تکمیل نشده و امیدوارم کمک شود تا رینگ اول این کمربندی ساخته شود.
 
قادری با اشاره به سوء استفاده افرادی در بازنگرداندن ارز ناشی از صادرات اظهار داشت: بعضی از صادرکنندگان با استفاده از کارت‌ها اجاره‌ای صادرات را انجام دادند ولی ارز را وارد چرخه اقتصاد کشور نکردند که باید موضوع آنها به سرعت تعیین تکلیف شود.
 
وی با اشاره به تامین بودجه برای آب‌رسانی به شیراز نیز گفت: این طرح هرچند افتتاح شد ولی۱۶ کیلومتر آن باقی مانده است و برای آنکه این خط افتتاح شود باید دولت منابع لازم را ارائه دهد. همچنین انتظار می رود رییس کل بانک مرکزی نیز اجازه واردات بدون انتقال ارز برای کالاهای ضروری را بدهد.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی