برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ادغام وزارت های راه و مسکن اشتباه بود

ادغام وزارت های راه و مسکن اشتباه بود

[ad_1]

علیرضا پاکفطرت:
نماینده شیراز و زرقان گفت: معتقدم با ادغام 2 وزارتخانه و ایجاد وزارت راه و شهرسازی، هم حوزه مسکن و شهرسازی و هم حوزه راه و ترابری و لجستیک دچار ضعف و تزلزل شد.

  علیرضا پاکفطرت در جلسه کمیسیون عمران مجلس که با حضور معاونین حوزه حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، بیان کرد: از آنجا که حوزه حمل و نقل، حوزه بسیار گسترده‌ای است، ضرورت داشت که وزارت راه و ترابری که در دنیا به عنوان یک وزارت لجستیک شناخته می‌شود، با حوزه مسکن و شهرسازی ادغام نمی‌شد.
 او با تاکید بر لزوم تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی به 2 وزارتخانه جدا، گفت: در صورت تفکیک این 2 بخش کلیدی، با توجه به تحریم‌هایی که با آن روبرو هستیم، می‌تواند باعث ایجاد توسعه در کشور شود و البته انجام نشدن آن نیز می‌تواند کشور را به عقب برگرداند، کمااینکه امروزه شاهد عقب‌ رفت این دو حوزه در کشور هستیم.
 پاکفطرت خاطرنشان کرد: با تفکیک این دوحوزه، علاوه بر تمرکزبیشتری بر مسائل راه و ترابری، می‌توان با توجه به شرایط جغرافیایی استراتژیکی که در منطقه وجود دارد، توسعه، رونق اقتصادی و اشتغال پایدار در کشور ایجاد کرد.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر