برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
اسامی سهام با پایین‌ترین بالاترین رشد قیمت امروز بورس ۹۹/۰۸/۲۱ : اول فارس

اسامی سهام با پایین‌ترین بالاترین رشد قیمت امروز بورس ۹۹/۰۸/۲۱ : اول فارس

[ad_1]

امروز سهامداران شرکت‌های باما، پارس مینو و فنرسازی زر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های مدیریت انرژی تابان هور، هتل پارسیان کوثر اصفهان و پخش البرز در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش اول فارس، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد ۹هزار و ۱۱۶واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۲۱هزار و ۵۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۹میلیارد و ۷۲۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۸هزار و ۵۷۹میلیارد تومان در بیش از ۹۳۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های باما، پارس مینو و فنرسازی زر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های قند نیشابور، سرمایه‌گذاری رنا و سرمایه‌گذاری سایپا بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۴۳۹میلیون ورقه به‌ارزش ۵هزار و ۷۸میلیارد تومان در ۴۰۶هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۷۹واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۵هزار و ۵۹۴واحد قرار گرفت..

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های مدیریت انرژی تابان هور، هتل پارسیان کوثر اصفهان و پخش البرز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کشت و صنعت دشت خرمدره، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه و زرین معدن آسیا بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر