برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
افزایش 35 درصدی نرخ خدمات حمل و نقل دانش آموزان مدارس شیراز برای سال تحصیلی 1400- 1399 تصویب شد

افزایش 35 درصدی نرخ خدمات حمل و نقل دانش آموزان مدارس شیراز برای سال تحصیلی 1400- 1399 تصویب شد

[ad_1]

در یکصد و چهل و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز مطرح شد:
جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر شیراز با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه شهرداری، شورای اسلامی شهر شیراز و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار شد.

به گزارش شیرازه به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، در ابتدای این جلسه و پس از نطق رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و سخنرانی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس در خصوص همکاری هر چه بیشتر شورای اسلامی شهر شیراز با این مجموعه در تکمیل پروژه‌های تاریخی به ویژه در بافت فرهنگی و گردشگری شیراز، نامه رئیس کارگروه ماده 18 سرویس مدارس شهرستان شیراز درباره نرخ خدمات حمل‌ونقل دانش آموزان برای سال تحصیلی 1400-1399 بررسی و با رای موافق اعضا به تصویب رسد.
به این ترتیب و براساس شرایط موجود متأثر از شیوع ویروس کرونا در کشور، عدم تصمیم گیری مشخص دولت در خصوص وضعیت تحصیلی سال جاری، مشخص نبودن آمار مربوط به دانش آموزان و نحوه ارائه خدمات سرویس مدارس و همچنین با توجه به احتمال اتخاذ تصمیمات مقطعی در خصوص فعالیت مدارس در طول سال تحصیلی متناسب با شدت و ضعف کنترل بیماری، نرخ خدمات حمل و نقل دانش آموزان مدارس شیراز برای سال تحصیلی 1400- 1399 با افزایش 35 درصدی نسبت به سال گذشته براساس نوع خودرو، تعداد روزهای هفته و ظرفیت های مختلف خودرو تصویب شد.
بر این اساس برای مسیرهای پر ترافیک 10 درصد به نرخ ورودی و نرخ هر کیلومتر سال 99 اضافه می‌شود و تعیین مسیر پرترافیک نیز توسط سازمان حمل‌ونقل مسافر شهرداری خواهد بود. 
همچنین برای مسافت‌های بالاتر از 20 کیلومتر به ازای هر کیلومتر مازاد به میزان 1 درصد نرخ فوق به مبلغ کل کرایه اضافه و از تاریخ ابلاغ این مصوبه کلیه مصوبات قبلی در این خصوص ملغی می‌شود.
در بررسی لایحه شهرداری شیراز برای مساعدت به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس جهت برپایی نمایشگاه دائمی موزه دفاع مقدس رای موافق اعضا حاصل شد و به تصویب رسید. به استناد بند 4 ماده 80 قانون شورا و ماده 7 از فصل دوم آیین‌نامه در خصوص نحوه هزینه کرد مواد 16 و 17 بودجه شهرداری، به این مجموعه اجازه داده شد مبلغ 1 میلیارد ریال به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس مساعدت کرده و به منظور جلو گیری از موازی‌کاری، کلیه برنامه‌های اجرایی مربوط به حوزه دفاع مقدس با هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان انجام شود.
دیگر لایحه شهرداری شیراز درباره پرداخت مبلغ 93 میلیون و ششصد و پنجاه هزار ریال به خانواده «حمید منصوری» راننده درگذشته دستگاه آبپاش سازمان عمران بابت هزینه‌های کفن و دفن نامبرده بود که پس از بررسی به تصویب اعضا رسید و به موجب آن به شهرداری اجازه داده شد این مبلغ را از محل ماده 17 بودجه سال 99 به خانواده وی پرداخت کند.
انتخاب نماینده شورا در شورای آموزش و پرورش شهرستان شیراز و نیز کمیته فنی کمیسیون ماده 5 قانون شورای عالی شهرسازی و معماری، برای سال چهارم دوره پنجم شوراي اسلامي شهر شيراز با معرفی «ابراهیم صبوری» همراه بود. با توجه به انصراف «ابراهیم صبوری» از عضویت در هیأت‌های حل اختلاف مالیاتی «نوذر امامی» به عنوان نماینده شورا در این بخش معرفی شد. 
انتهای پیام/

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر