برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
الزام استفاده از ماسک در ادارات و نهادها/برگزاری هرگونه مراسم ممنوع است/ دانشگاه‌ها، مدارس، اماکن فرهنگی، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و باشگاه‌های ورزشی تعطیل هستند

الزام استفاده از ماسک در ادارات و نهادها/برگزاری هرگونه مراسم ممنوع است/ دانشگاه‌ها، مدارس، اماکن فرهنگی، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و باشگاه‌های ورزشی تعطیل هستند

[ad_1]

آغاز محدودیت‌های کرونایی در فارس از ۲۳ مهرماه؛
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: با تصویب این ستاد، محدودیت‌های کرونایی از چهارشنبه ۲۳ مهرماه ۹۹ در ۳۶ شهرستان این استان آغاز خواهد شد و تا دوم آبان ادامه خواهد داشت.
به گزارش شیرازه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم‌پور افزود: با توجه به افزایش آمار مبتلایان و بستری بیماران کرونایی در استان، به رغم اینکه در بحث مراعات پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و رسیدگی و مراقبت و درمان بیماران، استان فارس در کشور در جایگاه نخست قرار گرفته اما همچنان جزو چهار استان با وضعیت نارنجی هستیم.
وی ادامه داد: با تصویب جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا و آغاز محدودیت‌ها، بازرسی و نظارت بر نحوه اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی واحدهای صنفی، تولیدی، صنعتی، خدماتی، کارگاه‌های ساختمانی، طرح‌های عمرانی و ادارات نیز تشدید خواهد شد.
در سراسر استان استفاده از ماسک در ادارات برای کارکنان و مراجعان الزامی است/هرگونه مراسم مذهبی، همایش، ختم، برنامه اجتماعی و فرهنگی نیز ممنوع است/ تا پایان هفته آینده، دانشگاه‌ها، مدارس، اماکن فرهنگی، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و باشگاه‌های ورزشی تعطیل هستند
او اظهار داشت: مصادیق اعمال محدویت شامل مکان‌هایی از جمله دانشگاه‌ها، مدارس، حوزه‌های علمیه، مدارس شبانه روزی، زبان سراها و کتابخانه‌ها است که این مراکز می‌بایست آموزش‌های خود را به شکل مجازی انجام دهند.

معاون استاندار فارس افزود: تاکنون نیز در استان ۸۰ درصد مدارس و موسسه‌های آموزشی، آموزش‌های خود را به شکل مجازی ارائه می‌دادند.

قاسم‌پور بیان کرد: تا پایان هفته آینده، دانشگاه‌ها، مدارس، استخرهای سرپوشیده، سالن‌های سینماها و تئاتر، موزه‌ها و باغ موزه‌ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی و باشگاه‌های بدنسازی و برخی رشته‌های ورزشی مانند کشتی و کاراته و جودو و بازی‌های پربرخورد تعطیل هستند.

وی ادامه داد: بر اساس مجوز ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و دستور استاندار فارس، در سراسر استان استفاده از ماسک در ادارات برای کارکنان و مراجعان الزامی است.

جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا افزود: برگزاری هرگونه مراسم مذهبی، همایش، ختم، برنامه اجتماعی و فرهنگی نیز ممنوع است.

او گفت: همچنین مصوب شده تالارهای پذیرایی، کافی شاپ‌ها و قهوه خانه‌ها از چهارشنبه به مدت ۱۰ روز تعطیل شوند و رستوران‌ها و فست فودها و آب میوه و بستنی فروشی‌ها فقط به شکل بیرون بر خدمات ارائه دهند.

قاسم پور اضافه کرد: اکیپ‌های ویژه نظارت نیز که از قبل راه‌اندازی شده بر وضعیت حمل و نقل عمومی، پایانه‌های مسافربری، بخش‌های اداری و غیراداری دستگاه‌های اجرایی به شدت نظارت خواهند داشت و با افراد و مدیران درهر پست و منصب که مصوبات ستاد استانی  را رعایت نکنند برخورد قانونی می‌شود.

وی افزود: این برنامه با همکاری بازرسی استانداری فارس، واحد بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی، اتاق اصناف، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شهرداری‌ها، تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی اجرا می‌شود.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر