برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
اول فارسTV|حراج سلامت در فروشگاه کیف و کفش زنانه در شهرک غرب تهران : اول فارس

اول فارسTV|حراج سلامت در فروشگاه کیف و کفش زنانه در شهرک غرب تهران : اول فارس

[ad_1]

روز جمعه یکی از فروشگاهها در مرکز تجاری لیدوما در شهرک غرب تهران، بدون توجه به شیوه نامه های بهداشتی بویژه فاصله اجتماعی ، حراجی را برگزار کرد

صدا وسیما: سرنوشت فروشگاه کیف و کفش زنانه در شهرک غرب تهران که با رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی، چوب حراج به سلامت مردم زد.

روز جمعه یکی از فروشگاهها در مرکز تجاری لیدوما در شهرک غرب تهران، بدون توجه به شیوه نامه های بهداشتی بویژه فاصله اجتماعی ، حراجی را برگزار کرد که متاسفانه تصاویر تاسف آوری از این حراج در فضای مجازی منتشر شد.

آقای نوایی خبرنگار ما امروز به همان مکان برای تهیه گزارش مراجعه کرد که با تعطیلی فروشگاه مواجه شد. سایر مالکان این مرکز تجاری هم از این اقدام یکی از فروشگاهها به شدت ناراضی بودند و خواستار برخورد قانونی مسئولان با متخلفان شدند.

معاون استاندار تهران هم با اشاره به فیلم منتشر شده در فضای مجازی درباره ازدحام و تجمع شهروندان مقابل یکی از مغازه‌های مرکز تجازی در شهرک قدس و حراج اجناس در این مغازه، گفت: با اصنافی که موجب تجمع و ازدحام شهروندان شوند برخورد خواهد شد.
آقای حمیدرضا گودرزی گفت: اصناف نباید به هیچ عنوانی از جمله حراج اجناس موجب تجمع شهروندان شوند و از اصناف می‌خواهیم چنین کاری نکنند.
آقای گودرزی گفت: این فیلم هم مربوط به مغازه‌ای درون پاساژی در شهرک غرب است که موجب تجمع شهروندان شد و برخورد خواهد شد. فیلمی از حراج فروشگاه زنجیره‌ای با عنوان ۳۹ تومانی در فضای مجازی منتشر شده است و شهروندان برای خرید در صف فشرده‌ای زیر سقف ایستاده بودند.

حراج کیف و کفش در غرب تهران، منجر به ازدحام مردم شد - ایرنا

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر