برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
اینترنتی شدن نوبت دهی تعویض پلاک در سراسر تهران : اول فارس

اینترنتی شدن نوبت دهی تعویض پلاک در سراسر تهران : اول فارس

[ad_1]

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد که از امروز دریافت نوبت برای خدمات تعویض پلاک در تهران تماما به شکل اینترنتی انجام می شود.

به گزارش اول فارسّ، سرهنگ علی محمدی اشاره به طرحی که از چندی پیش برای نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری خودرو در پلیس راهور به اجرا درآمده بود، گفت: همانطور که پیشتر نیز اطلاع رسانی شده بود طی چندین نوبت مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری در تهران به سیستم نوبت دهی اینترنتی پیوسته و از امروز سه شنبه ۱۸ شهریور ماه تمامی مراکز تعویض پلاک در تهران صرفا از طریق دریافت نوبت اینترنتی قابل مراجعه هستند.

وی با بیان اینکه این موضوع فعلا در تهران بوده اما به زودی در سراسر کشور نیز اجرا می شود، گفت: بنابراین افرادی که قصد دریافت خدمات تعویض پلاک را دارند می بایست قبل از مراجعه حضوری به این مراکز به سایت nobatdehie.police.ir مراجعه کرده و ابتدا نوبت خود را به شکل اینترنتی دریافت کرده و سپس در همان ساعت مقرر به مرکز مربوطه مراجعه کند.

محمدی درباره برخی گلایه ها پیرامون کند بودن سرعت، اظهار کرد: به دلیل افزایش ناگهانی حجم مراجعات در چند روز گذشته سایت کمی دچار اخلال شد که خوشبختانه با اقدامات انجام شده این مشکل حل شده و در حال حاضر با تقویت سرورها خدمات به طور کامل و به درستی ارائه می شود.

وی درباره اینکه نوبت دهی مراکز شماره گذاری در دیگر شهرها چه زمانی اینترنتی می شود، اظهار کرد: در حال حاضر در حال بررسی زیرساخت ها و اقدامات لازم هستیم و به زودی مراکز شماره گذاری دیگر استان ها نیز به سیستم نوبت دهی اینترنتی مجهز خواهد شد.

محمدی از شهروندانی که در تهران قصد دریافت خدمات تعویض پلاک را دارند خواست بدون اخذ نوبت اینترنتی به مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک مراجعه نکنند؛ چرا که لازمه ورود، دریافت نوبت اینترنتی است.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر