برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
بازدید از واحد های تولیدی فارس برای حل مشکلات ادامه خواهد داشت

بازدید از واحد های تولیدی فارس برای حل مشکلات ادامه خواهد داشت

[ad_1]

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت فارس:
ایزدی گفت: بازدیدها از واحدهای تولیدی با هدف حل موانع و مشکلات تولید و رونق اشتغال انجام می گیرد و موضوعات و درخواست های مدیران و واحدهای تولیدی در بازدیدها به جد پیگیری و برای حل آن تصمیم گیری و تلاش می شود.

به گزارش شیرازه، رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت  استان فارس با اشاره به فعالیت دفتر نمایندگی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در سازمان اظهارداشت: این صندوق در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، شرکت های فنآوری و همه شرکت های های نوین و پیشرفته و کوتاه کردن مسیر سرمایه گذاری در بخش کارآفرینی های جدید و استارت آپ ها ، حمایت و توجه به تقویت شرکت های دانش بنیان و رویکرد وزارت خانه در جهش تولید، در تسهیل امور کارآفرینان راه اندازی شده است.
“حمیدرضا ایزدی” گفت: رسالت ذاتی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته این است تا پولی که در اختیار این صندوق است به صورت ساده و راحت با تسهیل‎گری‎های ویژه ایجاد شده در اختیار صنایع نوپدید قرار گیرد.
“ایزدی ” اضافه کرد : بازدیدها از واحدهای تولیدی با هدف حل موانع و مشکلات تولید و رونق اشتغال انجام می گیرد و موضوعات و درخواست های مدیران و واحدهای تولیدی در بازدیدها به جد پیگیری و برای حل آن تصمیم گیری و تلاش می شود.
“ایزدی” با بیان اینکه در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی، رفع موانع تولید و فعال‌سازی ظرفیت واحدهای تولیدی کوچک و متوسط با حضور مسولین کشوری و استانی در محل واحدهای تولیدی تشکیل جلسه می دهیم ، گفت : هدف دولت رفع مشکلات واحدها، افزایش تولید و ایجاد اشتغال پایدار است که امیدواریم با همکاری و تعامل مسئولین ارشد و ذی ربط کشوری و استان بتوانیم برای پیشبرد اهداف در توسعه واحدهای تولیدی وصنعتی گام برداریم.
وی کوتاه کردن فرآیندها در ارائه خدمات را از دستاوردهای مهم صندوق دانست و اضافه کرد؛ تسریع در ارائه خدمات به متقاضیان یکی از دغدغه ها و همچنین عملکرد مثبت صندوق است .
در ادامه این بازدیدها و جلسات  مدیران و صاحبان صنایع از نزدیک نقطه نظرات و مشکلات خود را بیان و مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و کارشناسان و مدیران صندوق به پاسخگویی و راهنمایی آنان پرداخت.
افزایش سرمایه صندوق به منظور ارتقای سطح حمایت از صنایع  ، برگزاری دوره های آموزشی مجازی  برای صاحبان صنایع به منظور رسیدن به یک زبان مشترک، ایجاد کارگروه های تخصصی و استفاده از ظرفیت انجمن ها در ارزیابی طرح های حوزه صنایع پیشرفته از جمله خواسته های مدیران شرکت ها در این سفر بود.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر