برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
برگزاری اختتامیه جشنواره ملی تولید محتوای دانشگاه فنی و حرفه ای کشور به میزبانی شیراز

برگزاری اختتامیه جشنواره ملی تولید محتوای دانشگاه فنی و حرفه ای کشور به میزبانی شیراز

[ad_1]

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس گفت: اختتامیه نخستین جشنواره ملی فرصت کرونایی و تولید محتوای فن ورز 27 مهرماه 99 با حضور معاونان فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت به صورت مجازی و به میزبانی شیراز برگزار می شود.

به گزارش شیرازه به نقل از روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس، دکتر محمدجامعی امروز در نشست خبری که به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت:  این جشنواره با رویکرد استفاده حداکثری از این فرصت جهت ارایه نمایش توانمندی ها، تداوم آموزش و همکاری بین دانشجویان و اساتید و همچنین فرصتی برای شکوفایی خلاقیت آنان در پنج بخش برگزار و دبیرخانه آن نیز در دانشکده فنی و حرفه ای شهید باهنر شیراز دایر شد.
وی بیان کرد: بخش های این مسابقه شامل فرهنگ سازی سلامت و آسیب های اجتماعی، خلاقیت، آموزشی، مهارتی و اخلاقی  به شیوه ارائه آثار به صورت هنری و ارسال از طریق فضای مجازی بوده است.
جامعی با قدردانی از حمایت های دکتر صالحی عمران رئیس، دکتر مهدی معاون فرهنگی و دکتر دستگردی مدیرکل برنامه ریزی فرهنگی دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در برگزاری جشنواره ملی تولید محتوا تصریح کرد: پس از تشکیل شورای سیاست گذاری و ارسال فراخوان به تمام دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یک هزار و 526 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس گفت: پس از داوری این آثار 19 اثر به عنوان برگزیده نهایی شناخته و 10 اثر نیز شایسته تقدیر شناخته شد.
جامعی بیان کرد: از حمایت و مشارکت تمام دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور به ویژه دانشگاه شیراز در برگزاری جشنواره تولید محتوا (فرصت سازی کرونایی) نهایت قدردانی و سپاس را داریم.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس نیز به جزییات برنامه های اختتامیه این جشنواره اشاره و بیان کرد: سخنرانی دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر سیماسادات لاری سخنگو و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر صالحی عمران رئیس و دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از برنامه های افتتاحیه است.
نادر امیدوار  با بیان اینکه برگزارکنندگان این جشنواره معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس، هسته ها و انجمن های علمی این دانشگاه و اداره کل دفتر برنامه ریزی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور بوده است، اظهار داشت: در برگزاری این جشنواره وزارتخانه های علوم و وزارت بهداشت، دانشگاه شیراز، اداره کل فنی و حرفه ای استان فارس و 16 اتحادیه انجمن های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همکاری داشته اند.
امیدوار افزود: در این جشنواره با اجرای طرح سفیران فرهنگی از 360 نفر از اساتید برجسته علمی و هنری کشور در کمیته های مختلف فنی و داوری دعوت شد.
 وی خاطرنشان کرد: آثار هنری بسیار ارزشمندی با موضوع‌های مختلف که در جشنواره فرصت سازی کرونایی توسط دانشجویان تولید شد که  آماده ارائه آن به مراکز مختلف فرهنگی، اجتماعی از جمله صدا و سیما هستیم.
امیرحسین محرر دبیر علمی – اجرایی نخستین دوره نخستین مسابقه ملی تولید محتوای فن‌ورز (فرصت‌سازی کرونایی) نیز با بیان اینکه  شرکت در مسابقه به صورت تیمی و انفرادی بود، اظهار داشت: قالب‌های آثار ارسالی و تولید شده توسط دانشجویان شامل انیمیشن و فیلم (مستند – آموزشی – داستانی، پادکست، رادیو اینترنتی، پویا نمایی،موشن گرافیک و تصویرسازی محتوایی) است.
این عضو هیئت علمی دانشکده فنی و حرفه ای شهید باهنر شیراز با بیان اینکه داوری آثار در شش مرحله توسط داوران برجسته انجام شد، تصریح کرد: در یک مرحله نیز  با به نمایش گذاشتن درسایت  بازدیدکنندگان به هر یک از آثار تنها یک بار امتیاز دادند.
انتهای پیام/

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر