برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
برگزاری دوره های «بهار نکو» به صورت غیرحضوری در ایام شیوع بیماری کرونا

برگزاری دوره های «بهار نکو» به صورت غیرحضوری در ایام شیوع بیماری کرونا

[ad_1]

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز:
حجت الاسلام مقامی گفت: طرح «بهار نکو» از ۱۰ سال گذشته در فارس اجرایی شده است و در حال حاضر تعداد مراکز مشاوره «بهار نکو» در استان ۳۰ مرکز است که مشاوره و آموزش لازم به زوجین ارائه می شود و در ایام کرونا هم این دوره ها به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

 حجت الاسلام «حمید مقامی»، در آیین رونمایی و اجرای طرح بیمه تحکیم بنیان خانواده در قالب بیمه خدمات مشاوره ای زوجین با اشاره به طرح «بهارنکو»، گفت: طرح «بهار نکو» از ۱۰ سال گذشته در استان اجرایی شده است و در حال حاضر تعداد مراکز مشاوره «بهار نکو» در استان فارس ۳۰ مرکز است که مشاوره و آموزش لازم به زوجین ارائه می شود.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز خاطر نشان کرد: باتوجه به شرایط کنونی بیماری کرونا در سطح استان، این آموزش ها از ابتدای شیوع بیماری کرونا به صورت آنلاین برگزار می شود و زوجین با دریافت یک کد دوره های غیرحضوری را می گذرانند.
وی اضافه کرد: تا پایان شهریور ماه سال جاری تعداد ۱۴ هزار زوج شهرستانی و ۱۰ هزار زوج در شیراز از این آموزش ها بهره مند شدند.
بر اساس این گزارش در ادامه، «بتول معلم»، هم گفت: در پنج سال اول زندگی زوجین با خطرات بسیاری مواجه هستند که بر اساس اعلام آمار در طی این مدت میزان طلاق ها بسیار بالا است.
معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز اظهار داشت: آشیانه های خالی از دیگر مشکلاتی است که در حال حاضر با آن مواجه می باشیم و این در حالیست که زوجینی که فرزندان آنها ازدواج می کنند در هنگام ترک پدر و مادر، زندگی پدر و مادر نیز با خطراتی مواجه می باشد و نیازمند است تا در راستای این طرح، این موضوع نیز مطرح شود و باتوجه به اینکه زوجین در آشیانه های خالی اغلب سالمند می باشند نیاز است به آنها توجه ویژه شود.
خاطر نشان می شود، در پایان این مراسم طرح بیمه تحکیم بنیان خانواده در قالب بیمه خدمات مشاوره ای زوجین رونمایی شد که در راستای آن زوجین می توانند پس از عقد خود از چهار جلسه مشاوره بهره مند شوند./شبستان

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر