برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
بسیج سازندگی تسهیل‌گر حرکت گروه‌های جهادی خواهد بود نه دست اندازی برای فعالیت‌ها

بسیج سازندگی تسهیل‌گر حرکت گروه‌های جهادی خواهد بود نه دست اندازی برای فعالیت‌ها

[ad_1]

اسماعیل قزل سفلی مسئول جدید بسیج سازندگی فارس مطرح کرد:
طی حکمی از سوی سردار یداله بوعلی، فرمانده سپاه فجر استان فارس سرهنگ پاسدار اسماعیل قزل سفلی به عنوان مسئول بسیج سازندگی استان فارس منصوب شد.

به گزارش شیرازه، در آئینی تکریم و معارفه مسئول بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس که با حضور سردار یداله بوعلی، فرمانده سپاه فجر استان فارس و جمعی از مسئولین جهادی با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن امام علی(ع) سپاه فجر برگزار شد.
اسماعیل قزل سفلی مسئول جدید سازمان بسیج سازندگی استان فارس گفت: برابر منویات امام خامنه ای(مدظله العالی)، حرکت‌های جهادی مظهر مجسم آیه قرآن است؛ چرا که گروه‌های جهادی با عمل مردم را به اسلام و ایمان دعوت می کنند و بسیج سازندگی در ذیل منظومه انقلاب اسلامی با خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی، مردم یاری و… همواره خوش درخشیده است.
مسئول بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس با تشکر از فعالیت‌های شبانه روزی گروه های جهادی به ویژه در دوران کرونا جهت خدمت‌رسانی به مردم عزیز استان، گفت: با کمک های همکاران جهادگر و گروه های جهادی فصل جدیدی از کار و تلاش و نوکری و خدمت به مردم را با رویکرد کار عالمانه و همگرایانه آغاز خواهیم کرد. 
حرکتی نو جدید با رویکرد عالمانه و همگرایانه در کنار مجاهدت و کار خالصانه شروع خواهیم کرد 
وی با بیان این که فرهنگ کار جهادی را انقلاب به ما داده است؛ ستون های اصلی کار جهادی عشق، ایمان، بصیرت و همت برشماری کرد و ادامه داد: امثال شهدای مدافع حرم نظیر شهید حججی که در دل روستا و در بین جهادگران می گوید «این جا ما به خدا نزدیک تر هستیم»، الگوی ما در کار جهادی هستند.
معاون اجتماعی سپاه فجر استان فارس با اشاره به تعامل و همکاری با دستگاه ها و نهاد ها، بیان کرد: ما کنار هر خدمت گذاری که دل در گرو این انقلاب و کشور دارد قرار خواهیم گرفت و قطعا کمک به دستگاه ها در جهت کارآمدی نظام اسلامی از اهداف ما است و تا جایی که توان داریم در کنار گروه های جهادی بسیجیان به پیگیری مسائل و مشکلات مردم خواهیم پرداخت.
قزل سفلی به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دانشجویان در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: یکی از حلقه های میانی که جهت پیاده سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی می تواند نقش ایفا کند، گروه های جهادی است که قطعا میتوانند با الگوسازی کار جهادی مجاهدان و صادقانه در گام دوم انقلاب نقش آفرینی موثرتری داشته باشند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس با بیان این که قطعا سازمان بسیج سازندگی تسهیل گر گروه های جهادی خواهند بود نه دست انداز برای فعالیت گروه های جهادی، ادامه داد: بسیج برای همه است و خط کشی در آن وجود ندارد و هر کس دل در گرو انقلاب اسلامی داشته باشد، می تواند در گروه های جهادی ایفای نقش کند.
گفتنی است در این جلسه از زحمات برادر سید مجتبی سرورزاده مسئول سابق بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس با حضور سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس تقدیر و تشکر شد.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر