برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
بهره‌برداری از ۲ کارخانه بزرگ صنعتی در فارس تا پایان سال

بهره‌برداری از ۲ کارخانه بزرگ صنعتی در فارس تا پایان سال

[ad_1]

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس گفت: تا پایان امسال دو کارخانه بزرگ صنعتی در استان فارس به بهره برداری می‌رسد.

  حمیدرضا ایزدی در کارگروه و تسهیل رفع موانع تولید و نشست با فعالان اقتصادی استان فارس، گفت: در استان فارس ۳ هزار و ٩٨۶ مجوز بهره برداری با سرمایه گذاری افزون بر ٣۴٧هزار میلیارد تومان صادر شده است که مجوز‌های صادر شده ٩٩ هزار اشتغال ایجاد کرده است.
او افزود: در آخرین سرمایه گذاری‌های صنعتی که در استان فارس به بهره برداری رسیده ۵ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت پذیرفته است این در حالی است که پیشتر در استان فارس صنایع مختلفی نظیر کربنات سدیم کاوه و پتروشیمی شیراز موجب توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.
ایزدی از افتتاح ۲ کارخانه بزرگ صنعتی در فارس تا پایان سال خبر داد و تاکید کرد: پتانسیل‌های خوبی در استان فارس در زمینه زنجیره تولید فولاد و آهن وجود دارد و اگر زنجیره تولیدی این واحد‌ها تشکیل شود می‌توان زمینه بهبود تولیدات و افزایش صادرات محصولات تولیدی را فراهم کرد.
ایزدی در خصوص ظرفیت‌های موجود در بخش معادن فارس نیز گفت: در استان فارس ٣٧ واحد معدنی شناخته شده و از میان این مواد معدنی ٢٣ ماده توسط فعالان معدنی در حال برداشت هستند و در میان ۶٣٨ واحد معدنی که در استان وجود دارد نیز بیش از ٨ هزار و ۴۵۶ نفر اشتغال دارند.
او ادامه داد: ١٩معدن که در استان فارس پیشتر غیرفعال بودند به عرصه تولید بازگشته و مطالعات ۵٠ واحد معدنی نیمه تعطیل و بازگشت به عرصه تولید نیز در حال انجام است.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس در خصوص صادرات نیز گفت: در استان فارس یک هزار و ۴٠٠ کارت بازرگانی وجود دارد و بیش از ٣٠۴ بنگاه اقتصادی در حوزه صادرات فعالیت می‌کنند.
انتهای پیام/ 

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر