برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
به برکت جانفشانی رزمندگان و ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس، ایران جزیره الثبات منطقه است

به برکت جانفشانی رزمندگان و ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس، ایران جزیره الثبات منطقه است

[ad_1]

شهردار صدرا در اجتماع رزمندگان و ایثارگران شهر صدرا:
در اجتماع «یاد یاران» در شهر صدرا، از مقام شامخ شهداء و ایثارگران 8 سال جنگ تحمیلی تجلیل شد.
به گزارش شیرازه به نقل از اداره روابط عمومی شهرداری صدرا در اجتماع صمیمی مردم، رزمندگان و ایثارگران و خانواده های معظم شهداء در کنار یادمان شهدای گمنام این شهر؛ شهردار صدرا با تجلیل از استواری رزمندگان بر عهد و پیمان خود تا پای جان و شهادت در راه خدا گفت: یاران انقلاب اسلامی ، بر سر عهد خود ایستادند تا با تقدیم جان خود ، حافظ دین، ملت و ایران اسلامی باشند. به برکت جانفشانی رزمندگان و ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس بود که امروز ایران جزیره الثبات منطقه قرار گرفته است.
ایشان با اشاره به مسئولیت مدیران در نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت: امروز آرامش و آسایش ما و این صندلی هایی که ما و امثال ما بر آن تکیه زده ایم؛ مدیون خون عزیزترین فرزندان این مرز و بوم است که مسئولیت و تکلیف ما را بسیار سنگین نموده است.
شهردار صدرا با تأکید بر فراگیری عطر و یاد و نام شهدا در فضای شهر صدرا از تشکیل شناسنامه شهدای ساکن در شهر صدرا خبر داد و افزود: مراحل تخصیص اعتبار و انتخاب پیمانکار جهت نصب تصاویر شهدای عزیزی که خانواده های آنان در شهر صدرا ساکن هستند انجام شده است که به زودی نصب تابلوهای انفرادی و تجمیعی آغاز خواهد شد.
دکتر پرنیان از تخصیص اعتبار جهت تکمیل و توسعه یادمان شهدای گمنام شهر صدرا نیز خبر داد و اظهار داشت: با همکاری شورای اسلامی شهر صدرا طراحی و تخصیص اعتبار به میزان 20 میلیارد ریال جهت توسعه و تکمیل یادمان شهدای گمنام انجام شده است که به زودی عملیات اجرایی آن نیز آغاز خواهد شد.
به برکت جانفشانی رزمندگان و ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس، ایران جزیره الثبات منطقه قرار گرفته است
به برکت جانفشانی رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس، ایران جزیره الثبات منطقه است
به برکت جانفشانی رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس، ایران جزیره الثبات منطقه است

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی