برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
به شعور مردم توهین نکنید/مافیای اقتصادی هیچ توجهی به مردم ندارند و هرگونه که بخواهند تصمیم می‌گیرند

به شعور مردم توهین نکنید/مافیای اقتصادی هیچ توجهی به مردم ندارند و هرگونه که بخواهند تصمیم می‌گیرند

[ad_1]

علیرضا پاک‌فطرت با اشاره به اینکه موضوع افزایش قیمت بلیط هواپیما :
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موضوع افزایش قیمت بلیط هواپیما هیچ ارتباطی با افزایش قیمت دلار ندارد، اظهار داشت: واقعا اگر فکر می‌کنند که قیمت بلیط هواپیما با دلار مقایسه می شود، بی‌احترامی به فهم و شعور مردم است، زیرا که نیروی انسانی سازمان هواپیمایی از خلبان گرفته تا بقیه پرسنل بر اساس ریال حقوق دریافت می کنند، سوخت هواپیما با ریال به فروش می‌رسد و هزینه تعمیرات و امثالهم با ریال محاسبه می‌شود.

  علیرضا پاک‌فطرت درباره افزایش قیمت بلیط هواپیما اظهار داشت: از آنجا که وزارت راه و شهرسازی و حوزه حمل و نقل آن باید با هماهنگی کمیسیون عمران مجلس در این باره تصمیم‌گیری کند متاسفانه هیچ مشورت و نظرخواهی با مجلس و کمیسیون عمران به عمل نیامده است لذا در اولین جلسه، اعتراض کتبی خود را به رئیس مجلس اعلام خواهم نمود.
 
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این موضوع هیچ ارتباطی با افزایش قیمت دلار ندارد، اظهار داشت: واقعا اگر فکر می‌کنند که قیمت بلیط هواپیما با دلار مقایسه می شود، بی‌احترامی به فهم و شعور مردم است، زیرا که نیروی انسانی سازمان هواپیمایی از خلبان گرفته تا بقیه پرسنل بر اساس ریال حقوق دریافت می کنند، سوخت هواپیما با ریال به فروش می‌رسد و هزینه تعمیرات و امثالهم با ریال محاسبه می‌شود.
 
وی ادامه داد: فقط در خریداری برخی از قطعات هواپیما که آن هم حدود ۱۰ درصد است از دلار استفاده شده و بیش از ۹۰ درصد تجهیزات در کشور خودمان تولید می‌شود پس این موضوع نباید بهانه‌ای برای افزایش قیمت به این میزان باشد.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس یازدم اظهار داشت: با این که من عضو کمیسیون عمران مجلس هستم و حوزه حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی هم جزئی از آن است ولی متاسفانه در موضوع افزایش قیمت بلیت هواپیما هیچ مشورت و نظرخواهی با مجلس و کمیسیون عمران به عمل نیامده است و این نشان می‌دهد که مافیای اقتصادی هیچ توجهی به مردم ندارند و هر گونه که بخواهند تصمیم می‌گیرند، البته این جانب در اولین جلسه اعتراض خود را کتباً به رئیس مجلس اعلام خواهم نمود. 
 
وی تاکید کرد: در کجای دنیا قیمت بلیط هواپیما در یک مدت کوتاه به این شدت افزایش می یابد؟ باید توجه داشت که استفاده از سیستم حمل و نقل خصوصاً حمل و نقل هوایی برای بسیاری از افراد از جمله بیماران، دانشجویان، بازرگانان، اساتید دانشگاه و…. ضروری است، لذا تصمیمات در خصوص هرگونه تغییر در قیمت بلیط سیستم های حمل و نقل کشور باید با هماهنگی و نظارت دقیق و نهادهای مسئول صورت پذیرد.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر