برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
جزئیات اعمال سهمیه ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی : اول فارس

جزئیات اعمال سهمیه ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی : اول فارس

[ad_1]

جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یکسال اسارت و بالاتر از شرط حداقل معدل و حداکثر سن معاف هستند

ایثارگران با برنامه‌ریزی و تلاش، در آزمون‌ استخدامی موفق می‌شوند

ایسنا: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: ایثارگران در هشتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی با برنامه‌ریزی، شرکت در جلسات مشاوره و تلاش موفق می‌شوند.

عطا ناوکی صبح امروز(۲۶ شهریورماه) در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به انتشار دفترچه هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در شهریور ۹۹، افزود: فرزندان شاهد و ایثارگر استان می‌توانند با شرکت در این آزمون و بهره‌مندی از سهمیه ۲۵ درصدی و ۵ درصدی جذب دستگاه‌های اجرایی شوند.
وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام هشتمین آزمون استخدامی تا بیست و نهم شهریور ماه ادامه دارد، بیان کرد: علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در این آزمون می‌توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با تأکید بر اینکه اراده یکی از پایه‌های اصلی هر موفقیتی به شمار می‌رود، عنوان کرد: با توجه به اینکه شرایط استخدام در سال‌های اخیر با محدودیت‌هایی مواجه شده است و به ندرت در دستگاه‌های اجرایی جذب صورت می‌گیرد، امیدوارم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از این فرصت‌ ایجاد شده نهایت بهره را ببرند.
وی خاطرنشان کرد: ۳۰ درصد از کل سهمیه جذب دستگاه‌های اجرایی، به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اختصاص دارد و متقاضیان ایثارگری که با تلاش و آمادگی در این آزمون شرکت کنند، به راحتی می‌توانند از این سهمیه استفاده و در دستگاه مورد نظر مشغول به خدمت شوند.
ناوکی شناسایی نقاط قوت و ضعف و بهبود آن‌ها را جزئی از گام‌های آغاز موفقیت در آزمون استخدامی دانست و ادامه داد: شناخت کافی از شرایط آزمون، بررسی فاصله سطح علمی خود، شناخت منابع مناسب برای رسیدن از سطح علمی فعلی به سطح علمی مطلوب، برنامه‌ریزی مناسب، داشتن اراده و هدف نیز از شرط‌های قبولی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ضمن بیان اینکه شرط اعمال سهمیه ایثارگران در آزمون، ثبت بیکاری در سامانه سجایای بنیاد و دانشجو بودن متقاضی است، اظهار کرد: جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان دارای یکسال و بالای یکسال اسارت و پدر و مادر، خواهر و برادر شهید می‌توانند از سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران در آزمون بهره‌مند و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و همچنین فرزندان آزادگان کمتر از یکسال می‌توانند از سهمیه ۵ درصد در این آزمون استفاده کنند.
وی با بیان اینکه سهمیه ایثارگران قابل انتقال به سایر داوطلبان نیست، گفت: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یکسال اسارت و بالاتر از شرط حداقل معدل و حداکثر سن معاف هستند.
ناوکی ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بلافاصله بعد از انتشار دفترچه­ آزمون‌های استخدامی در راستای اطلاع‌رسانی از طریق گروه‌های فضای مجازی که برای ایثارگران بیکار در هر شهرستان تشکیل شده، اقدام می‌کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان عنوان کرد: برگزاری کارگاه‌های آنلاین تست‌زنی برای متقاضیان و همچنین برگزاری سایر دوره‌ها و کلاس‌های پیش‌نیاز این آزمون از برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت آمادگی بیشتر متقاضیان است.
ناوکی یکی از اهداف تشکیل گروه‌های اشتغال جامعه هدف در فضای مجازی را هم‌اندیشی، ارائه انتقادات و پیشنهادات و اطلاع‌رسانی به موقع و دقیق دانست و گفت: افرادی که مایل به حضور در جلسات مشاوره تحصیلی برای برنامه‌ریزی درسی هستند، می‌توانند به مرکز مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه و از خدمات این مرکز بهره‌مند شوند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بیش از ۲۰۰ نفر ایثارگرانی که با برنامه‌ریزی درست و تلاش مضاعف در این آزمون شرکت کنند، در دستگاه‌های اجرایی استان مشغول به خدمت ‌خواهند شد.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی