برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
رئیس جمهور دچار توهم دانایی شده/ تنها راه نجات کشور خلاص شدن از دست این دولت است
/دولت می‌خواهد دست در جیب مردم کند

رئیس جمهور دچار توهم دانایی شده/ تنها راه نجات کشور خلاص شدن از دست این دولت است /دولت می‌خواهد دست در جیب مردم کند

[ad_1]

رئیس کمیسیون انرژی مجلس:
نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای روحانی کی می‌خواهد دست از اوهام بردارد؟ رئیس جمهور دچار توهم دانایی شده لذا مملکت را به این روز انداخت بنابراین بهتر است اجازه دهد عقلاء در مملکت تصمیم‌گیری کنند.
 به گزارش شیرازه؛ فریدون عباسی با بیان اینکه اجرای طرح پیش فروش اوراق نفتی به معنای گشایش اقتصادی نیست، گفت: اگر رئیس‌جمهور به دنبال گشایش اقتصادی بود به بی‌راهه برجام نمی‌رفت. وی وعده داد “سانتریفیوژ” بچرخد تا چرخ زندگی مردم هم بچرخد. “سانتریفیوژ” را خالی چرخاند اما آیا چرخ زندگی مردم هم چرخید؟!، این‌ها همان‌هایی بودند که گفتند؛ اگر دولتی به غیر ما بر سر کار بیاید دلار 5 هزار تومان خواهد شد، البته راست گفتند چراکه دلار به بالای 20 هزار تومان رسید!
رئیس جمهور دچار توهم دانایی شده/ تنها راه نجات کشور خلاص شدن از دست این دولت است/دولت می‌خواهد دست در جیب مردم کند
نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر دولت به دنبال گشایش اقتصادی بود چرا در 7 سال گذشته کاری نکرد و اکنون می‌خواهد در سال آخر مدیریت خود دست در جیب مردم کرده و دولت آینده را بدهکار کند.
وی معتقد است اگر دولت به ظرفیت داخلی توجه داشت در گذشته به مردم رجوع می‌کرد و اجازه نمی‌داد نقدینگی تا این میزان در جامعه سرگردان شده و قیمت سکه، خودرو، مسکن و… بالا رود.
عباسی تصریح کرد: آقای روحانی کی می‌خواهد دست از اوهام بردارد؟ رئیس جمهور دچار توهم دانایی شده لذا مملکت را به این روز انداخت بنابراین بهتر است اجازه دهد عقلاء در مملکت تصمیم‌گیری کنند.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تاکنون کدام یک از اقدامات دولت به نفع مردم بوده است که طرح پیش فروش نفت یا به قول خودشان گشایش اقتصادی‌ به نفع مردم باشد؟ گفت: درواقع سیاست‌های اشتباه داخلی، خارجی و اقتصادی رئیس‌جمهور سبب شده اکنون دست‌ دولت خالی باشد و نتواند نفت بفروشد به همین دلیل چوب آن را به مردم میزند در حالی که دولت باید دست از سر مردم بردارد!.
 برجام مسئله دلخواه کشور نبود 

 فریدون عباسی با اشاره به اینکه عده‌ای در داخل می‌گویند برجام مرده، آمریکا را به شکست وادار کرد، گفت: برجام خسارت محضی بود که به کشورمان تحمیل شد و در حقیقت لجاجتی بوده که از سوی آقایان به ما تحمیل شده است.
وی در ادامه افزود: وقتی که رهبر معظم انقلاب، شورای عالی امنیت ملی و همچنین دیگر عقلای کشور ایرادات جدی را به برجام وارد ساختند چه اصراری بر منعقد کردن این قرارداد بود.
نماینده مردم کازرون تاکید کرد: برجام مسئله دلخواه کشور نبوده، اما این آقایان 7 سال روی عقیده خود پا فشاری می‌کنند! پس تنها راه گریز کشور از بن بست بوجود آمده خلاص شدن از دست اینهاست؛ متاسفانه دولتمردان شکست‌های خود را پنهان می‌کنند و همین یک قرارداد ناچیز و خسارت‌بار را دستآورد خود می‌دانند.
این نماینده مردم به ایرادات اساسی در برجام اشاره و تاکید کرد: متن برجام اشکالات اساسی داشته که این را به مردم نگفتند؛ متاسفانه آقایان پذیرفتند که ما مجرم هستیم و برجام مجازاتی برای مجرم در نظر گرفته شده است پس مجازات هیچ متهمی هم خوش‌گذرانی نیست؛ چرا که مجازات یک مجرم هم زندان، شلاق و تبعید است؛ بنابراین ما در برجام هم شلاق خوردیم هم اینکه زندان و تبعید شدیم و همه این‌ جرم‌ها مطابق جرم یک مجرم در نظر گرفته شده، زیرا تیم مذاکره کننده گفته بود که شاید فعالیت نظامی داشته باشیم و ما را بخاطر جرم ناکرده مجازات کردند.
 عباسی اظهار کرد: اما در مجموع ما با اقتدار کامل جلوی آمریکایی‌ها خواهیم ایستاد.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر