برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
رکورد بیسابقه آمار قربانیان کرونا در استان نارنجی فارس : اول فارس

رکورد بیسابقه آمار قربانیان کرونا در استان نارنجی فارس : اول فارس

[ad_1]

بر اساس آخرین گزارش های مربوط به کروناویروس در استان فارس، آمار جانباختگان این بیماری در استان فارس در طی ۲۴ ساعت گذشته نیز افزایش داشته است.

به گزارش اول فارس با اعلام آمار مربوط به کروناویروس،  دانشگاه علوم پزشکی شیراز از افزایش آمار نمونه گیری های مربوط به شناسایی این بیماری به ۳۶۰ هزار و ۸۹۴ مورد از ابتدای شیوع بیماری کووید۱۹ در استان فارس خبر داد.

این گزارش حاکی است که  بیماران شناسایی شده از ابتدای شیوع این بیماری در استان فارس تاکنون را ۸۴ هزار و ۸۳ مورد که از این تعداد تاکنون ۷۲ هزار و ۴۱۲ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.

همچنین تعداد ۱۳۰۶  بیمار مشکوک و یا دارای علامت کروناویروس در بیمارستان های  استان فارس گزارش گردیده است که  از این تعداد ۱۹۰ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش های ICU تحت مراقبت های ویژه درمانی قرار دارند.

گزارش های رسمی حاکی از جان باختن ۲۵ شهروند استان فارس  در اثر ابتلا به این بیماری طی روز گذشته تاکنون می باشد ک هبا افزوده شدن این افراد، مجموع جانباختگان این بیماری در استان فارس به هزار و ۳۶۸ نفر از ابتدای شیوع ویروس کرونا رسیده است.

عضو گروه خبری اول فارس در واتساپ شوید

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر