برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
سند ۴ هزار و ۸۰۰ هکتار از زمین‌های باجگاه شیراز به نام دولت زده می‌شود

سند ۴ هزار و ۸۰۰ هکتار از زمین‌های باجگاه شیراز به نام دولت زده می‌شود

[ad_1]

مدیر کل ثبت اسناد و املاک فارس گفت: به همت کارشناسان ثبت و تعامل مطلوب با اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیراز شاهد تثبیت ۴ هزار و ۸۰۰ هکتار از اراضی باجگاه شیراز طی ماه‌های گذشته بوده ایم.

 سید مهدی هاشمی در نشست معاون امور املاک و کاداستر و رؤسای ادارات املاک و کاداستر اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس بر لزوم هم اندیشی در خصوص برنامه‌ها و سیاست‌های تحولی سازمان ثبت در مباحث املاک و کاداستر تاکید کرد و عملکرد و میزان نیل به اهداف مقرر واحد‌های تابعه ثبتی در سطح استان در حوزه‌های مختلف طی ماه‌های سپری شده از سال جاری را مورد بازبینی قرار داد.
مدیر کل ثبت اسناد و املاک فارس گفت: به همت کارشناسان ثبت و تعامل مطلوب با اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیراز شاهد تثبیت ۴ هزار و ۸۰۰ هکتار از اراضی باجگاه شیراز طی ماه‌های گذشته بوده ایم و مقررشده در هفته آتی سند این اراضی بنام دولت صادر و به اداره منابع طبیعی شیراز تسلیم شود.
هاشمی ابراز داشت: برنامه ما پیگیری و پیاده سازی مصوبات سازمانی به نحو احسن می‌باشد و ضروری است در این مسیر همه توان خود را به کار گیریم.
او با بررسی آمار عملکرد ادارات تابعه و با قدردانی از تلاش‌های صورت پذیرفته در زمینه تثبیت اراضی ملی و منابع طبیعی، نیل به این نتایج را ماحصل روحیه جهادی مجموعه‌های ثبتی استان دانست و تصریح کرد: با التفات به این که پیاده سازی و اجرای مطلوب طرح کاداستر لازمه تثبیت مالکیت‌ها و دفاع از حقوق ثبتی اشخاص است، بر همین اساس توجهات ویژه به این موضوع ضامن نیل به اهداف مندرج در قانون جامع حد نگار و حرکت در مسیر برنامه ششم توسعه خواهد بود.
هاشمی با اشاره به اینکه توجه به کیفیت و کمیت در انجام فرایند‌ها اصلی اساسی محسوب می‌شود، عنوان داشت: ارائه خدمات با کیفیت ضامن صیانت از حقوق مراجعین می‌باشد و بر همین اساس سرعت و دقت در انجام امور مردم را لازمه پیشبرد برنامه‌های سازمانی می‌دانیم.
او با اشاره به صدور سند قله “بل” شهرستان اقلید بنام دولت ابراز داشت: با اشراف به اینکه صدور اسناد این اراضی از مهم‌ترین راهکار‌ها در جلوگیری از تعدی افراد سودجو و فرصت طلب است حرکت خود در این راستا با محوریت دفاع از حقوق بیت المال را تداوم خواهیم بخشید.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس تلاش‌های شبانه روزی ادارات تابعه ثبتی این استان در جهت تثبیت اراضی ملی و منابع طبیعی طی ماه‌های سپری شده از سال را ماحصل تعامل مطلوب با ادارات منابع طبیعی عنوان داشت و از برنامه‌های این اداره کل در سرعت بخشی به صدور اسناد ملی و دولتی در صورت تداوم همکاری این ادارات و ارسال نقشه‌های مبتنی بر استاندارد‌های کاداستر و سامانه شمیم خبر داد.
او مستند سازی اراضی ملی را ضامن حفظ و حراست از این اراضی برشمرد و گفت: با اشراف به اینکه صدور اسناد این اراضی از مهم‌ترین راهکار‌ها در جلوگیری از تعدی افراد سودجو و فرصت طلب می‌باشد حرکت خود در این راستا با محوریت دفاع از حقوق بیت المال را تداوم خواهیم بخشید./ 

باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای پیام/ 

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی