برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
سوتی عجیب داماد خیانت کار وسط مجلس عروسی +فیلم : اول فارس

سوتی عجیب داماد خیانت کار وسط مجلس عروسی +فیلم : اول فارس

[ad_1]

مردی که هنگام ازدواج خود با زن و بچه اش روبرو شد در فضای مجازی خبر ساز شده است.

 در ویدئویی که روز قبل در صفحات مجازی پخش شد اتفاقی جالب و عجیب به وقوع پیوست که همه را متعجب ساخت. این ویدئو در کشور زامبیا ضبط شده است. این ویدئو زن و مردی را نشان می‌دهد که در کلیسا حضور دارند تا به وسیله کشیش به عقد هم در بیایند. در این محفل مهمانان و حاضران زیادی حاضر بودند که برای جشن و شادی کنار یکدیگر جمع شده بودند.

در آن هنگام که کشیشی می‌خواست این زن و مرد را به عقد یکدیگر درآورد، ناگهان صدای زنی توجه همه را به خود جلب کرد. این زن که در حال، داد و بیداد بود به سمت عروس و داماد آمد. همه حاضرین متعجب به او و فرزندی که همراهش بود نگاه می‌کردند. بعد که به صحبت‌های وی گوش دادند متوجه شدند که این زن، همسر داماد است و بچه‌ای که همراه او است بچه‌ی آن‌ها است. همه‌ی حاضران به خصوص عروس و خانواده‌ی او به شدت متعجب شدند و از داماد پاسخ می‌خواستند. داماد که خود می‌دانست گناه‌کار است سکوت کرد. عروس و خانواده‌اش با این سکوت او متوجه شدند که داماد مقصر است و همه حرف‌های آن زن حقیقت دارد. آن‌ها از این موضوع عصبانی شدند و ضمن برهم‌زدن مجلس عروسی، محل عروسی را ترک کردند.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر