طراحی سایت وب ۲

0 194

Image result for ‫طراحی سایت وب ۲‬‎

وب ۲٫۰ سیر تحول و تغییرات در دنیای مجازی و وب است که می تواند در آینده نیز دستخوش تغییرات جدیدتر شود. وب سایت گوگل و وب سایت ویکی پدیا می توانند مثال های خوبی برای شناسایی بهتر وب ۲٫۰ باشند در این سایت ها کاربران فقط به محتوای ایجاد شده توسط مدیران و دیگر کاربران اینترنت دسترسی ندارند، بلکه خودشان نیز می توانند در تولید محتوا نقش داشته باشند و اطلاعات خود را در معرض دید و استفاده دیگر کاربران قرار دهند.

وب۲٫۰ همچنین از ساختار مناسب تری بهره می برد و کاربران در وب سایت های وب ۲٫۰ می توانند تنها با چند کلیک به مقصد مورد نظر خود برسند، دکمه های کاربری و هدایت کننده در وب سایت های وب ۲٫۰ نقش مهمی بر عهده دارند.

کاسپید وب سایت هایی را برای شما طراحی میکند که در عین سادگی بسیار جذاب هستند و کاربران در این وب سایت ها با مطالب و تصاویر درهم و نامتوازن برخورد نمی کنند، خدمات طراحی سایت وب ۲ به صورت بسیار شفافی طراحی و کد نویسی می شوند و بارگذاری آنها زمانی کمی را به خود اختصاص می دهد.

کاسپید اینگونه سایتها را بسیار بهینه کد نویسی کرده به گونه ای که روبات گوگل به راحتی می تواند اطلاعات و لینکهای آنها را بخواهد و با بروز رسانی هر روزه وب سایت همواره اطلاعات آن روی موتورهای جستجو بروز شود. کاربران در این وب سایت ها نقش مهمی را بر عهده دارند و باعث پیشرفت وب سایت مورد نظر می شوند بنابراین افزایش ترافیک این وب سایتها یک از وظایف اصلی ما می باشد.

طراحی سایت وب 2.0

 

ممکن است بپسندید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

last.today
لیدوما طب