برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
عکس/ زنگ آغاز سال تحصیلی 1400-1399 در مدارس فارس نواخته شد

عکس/ زنگ آغاز سال تحصیلی 1400-1399 در مدارس فارس نواخته شد

[ad_1]

آیین نمادین آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۹_۱۴۰۰ در یکی از مدارس شیراز برگزار شد.
 مدیر کل آموزش و پرورش فارس در آیین بازگشایی مدارس استان ، با اشاره به اینکه امسال نزدیک به 900 هزار دانش آموز در در بیش از 8 هزار مدرسه در سراسر فارس مشغول به تحصیل شده اند، گفت: امسال با توجه به برگزاری کلاس های مجازی و حضور آموزش و پرورش در منازل دانش آموزان، گستردگی مدارس ما بیشتر می شود و آموزش در تمام استان ساری و جاری است.
 دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین استانی زنگ آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس فارس، در دبیرستان دخترانه آل محمد ناحیه 2 شیراز، با اشاره به همزمانی بازگشایی مدارس و ماه محرم و آغاز مدرسه با درس عاشورایی، گفت : خط سرخ حسین بن علی (ع) مسیر تربیت عبد صالحی چون قاسم سلیمانی است.
مدیر کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه امسال نزدیک به 900 هزار دانش آموز در فارس داریم که این دانش آموزان در بیش از 8 هزار مدرسه مشغول به تحصیل هستند گفت: امسال با توجه به برگزاری کلاس های مجازی و حضور آموزش و پرورش در منازل دانش آموزان، گستردگی مدارس ما بیشتر می شود و آموزش در تمام استان ساری و جاری است.
اسماعیلی  با بیان اینکه  توجه به دو اصل ملاک عمل ما در سال تحصیلی جدید خواهد بود ،گفت:  اصل اول حفظ سلامت دانش آموزان، معلمان و کارکنان است و اصل دوم این است که؛ آموزش در هیچ وضعیتی تعطیل نیست.   

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر