برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
فارس، برای دومین سال متوالی به عنوان برترین مرکز آموزش سازمان فضای مجازی بسیج انتخاب شد

فارس، برای دومین سال متوالی به عنوان برترین مرکز آموزش سازمان فضای مجازی بسیج انتخاب شد

[ad_1]

معاون تربیت وآموزش فضای مجازی سپاه فجر فارس:
در مراسم اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از بخش های مختلف فعال در سازمان فضای بسیج و همچنین فعالان عرصه فضای مجازی تقدیر شد.
در مراسم اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از بخش های مختلف فعال در سازمان فضای بسیج و همچنین فعالان عرصه فضای مجازی تقدیر شد که طی آن فارس به عنوان برترین مراکز آموزش مجازی سازمان فضای مجازی بسیج کشور را کسب کرد.
مهندس محسن باقری معاون تربیت و آموزش فضای مجازی سپاه فجر فارس در گفتگو با شیرازه، ضمن تایید این مطلب گفت: معاونت تربیت و آموزش فضای مجازی سپاه فجر فارس با توجه به عملکرد و فعالیت های موثر در یکسال اخیر در سطح کشور به عنوان برترین معاونت تربیت و آموزش استان ها در کشور معرفی و تجلیل شد.
فارس، برای دومین سال متوالی به عنوان برترین مرکز آموزش سازمان فضای مجازی بسیج انتخاب شد
وی این موفقیت را مرهون تلاش ها، زحمات و پیگیری های مجدانه بسیجیان و مسئولین تربیت و آموزش نواحی شهرستانی دانست و گفت: سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس در یکسال اخیر به صورت جهادی در حوزه آموزش فضای مجازی و سواد رسانه ای پای کار آمده است و این موفقیت حاصل زحمات کادر اجرایی سازمان و مسئولین تربیت و آموزش نواحی شهرستانی در استان است.
محسن باقری برخی از فعالیت های معاونت تربیت و آموزش را برشمرد گفت: برگزاری گسترده کلاس ها و دوره های آموزشی حضوری فضای مجازی و سواد رسانه ای در شهرستان ها و نقاط مختلف استان، مدارس و دانشگاه ها، ادارات و نهاد های مختلف، برگزاری کلاس ها و دوره های آموزش مجازی در سطح استان و کشور و تولید محتواهای آموزشی جهت استفاده عموم علاقمندان و مخاطبان از جمله فعالیت های معاونت تربیت و آموزش فضای مجازی سپاه فجر می باشد.
باقری کسب این عنوان برای دومین سال متوالی را نوید اتفاقات خوب در عرصه فضای مجازی استان فارس دانست و گفت: خوشبختانه ما تاکنون توانسته‌ایم با اجرای گسترده نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی در استان فارس و کسب این عنوان پرچم دار آموزش فضای مجازی در کشور باشیم.
معاون تربیت وآموزش فضای مجازی سپاه فجر فارس در اتنها با اشاره به این که فعالیت در عرصه آموزش فضای مجازی و سواد رسانه ای نیازمند همکاری و همراهی تمامی مجموعه های تاثیر گذار در استان است گفت: ان شاءالله در ادامه با به کارگیری تمامی ظرفیت های استان در جهت استفاده از فرصت های حداکثری و کاهش ها آسیب های فضای مجازی در استان تمام تلاش خود را به کار گرفته تا استان فارس را به عنوان قطب سواد رسانه ای در کشور معرفی کنیم.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا