برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ماجرای جالب مسافری که در شیراز مشهور شد : اول فارس

ماجرای جالب مسافری که در شیراز مشهور شد : اول فارس

[ad_1]

عصر روز یکشنبه ۱۶شهریور دو سارق و کیف قاپ حرفه ای کیف وطلاهای یک زن شیرازی را می ربایند و متواری میشوند، اما در حین فرار توسط یک جوان ورزشکار دارابی به کمک ماموران انتظامی در خیابان زند دستگیر می شوند.

به گزارش اول فارس،مسعود محمدی جوان ۳۳ دارابی و اهل روستای نوایگان که با ایثارگری به کمک مأموران انتظامی شتافته و در حین درگیری با سارقین کیف قاپ حرفه ای مجروح میشود د در خصوص نحوه مجروح شدنش گفت: به همراه همسر و فرزندم از درمانگاه امام رضا به سمت ستاد در حرکت بودیم وترافیک سنگینی در خیابان زند بر قرار بود به گونه‌ای که برای لحظاتی کاملاً خودرو را متوقف کردم.

 ناگهان صدای جیغ و فریاد خانمی را شنیدم و یک مامور پلیس را دیدم که دنبال دو جوان کرده بود وقتی   این صحنه را مشاهده کردم بلافاصله از ماشین پیاده شده و دو جوان را دنبال کردم یکی از آنها را گرفتم و بر زمین کوبیدم، همینطور که دست بر روی سینه اش گذاشته بودم که فرار نکند نفر دوم با کارد ضرباتی به بازوی من وارد کرد که دچار خونریزی شدید شدم.

 مسعود در جواب این سوال که آیا در آن لحظه فکر نکردید که ممکن است سارقین اسلحه داشته باشند و به شما آسیب برسانند؟ ابراز داشت: حقیقتا اول کمی ترسیدم اما چون به حرفه پلیسی بسیار علاقه‌مند هستم و از طرفی هم دوران خدمت سربازی در کلانتری بودم فکر کردم می توانم به آن مأمور کمک کنم.

وی افزود: همچنین چون خودم شهرستانی هستم دلم به حال افرادی که از شهرهای کوچک و روستاها به کلانشهر می‌آیند و مورد ظلم و هجوم مجرمان قرار می گیرند می سوزد و اگر باز هم چنین اتفاقی بیفتد قطعاً مجدد به یاری هم وطن خود خواهم رفت تا فرد مجرم به سزای عملش برسد.

 مسعود محمدی در ادامه از سردار حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس تشکر ویژه کرد و گفت: وی به همراه عده ای از همکاران خود در نیروی انتظامی و سرهنگ شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان شیراز در بیمارستان شهید رجایی به ملاقات بنده آمده و ابراز کردند که در خصوص هزینه بیمارستان و مخارج جراحی هیچ گونه نگرانی نداشته باشم چون نیروی انتظامی تمام هزینه ها را متقبل می شود و از این بابت از ایشان و مجموعه نیروی انتظامی قدردانی می کنم.

معاون اجتماعی پلیس فارس نیز در این خصوص گفت: فرمانده انتظامی استان از ایثارگری جوان دارابی که روز گذشته در همکاری با ماموران انتظامی برای دستگیری یک مجرم در شیراز مجروح شده بود تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”کاووس محمدی” با تجلیل از فداکاری و حس مسئولیت پذیری این جوان، عنوان کرد همکاری و مشارکت شهروندان در پیشگیری از وقوع جرائم مورد حمایت پلیس و دستگاه قضایی خواهد بود.

گفتنی است مسعود محمدی شب گذشته یک مرتبه تحت عمل جراحی قرار گرفته و امروز عصر نیز به دلیل جراحت عمیق مجدد تحت جراحی قرار می‌گیرد.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی