برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ماجرای یک آدم ربایی عجیب و پر رمز و راز : اول فارس

ماجرای یک آدم ربایی عجیب و پر رمز و راز : اول فارس

[ad_1]

به دنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت آغاز شد.

کارآگاهان در بررسی‌ها دریافتند بهرام آخرین بار بعد از یک تماس مشکوک از سوی فردی ناشناس به همراه یک دستگاه جاروبرقی که به نظر می‌رسید قصد فروش آن را دارد از مغازه خارج شده و دیگر برنگشته است. با این احتمال که مرد تماس گیرنده، از سرنوشت بهرام باخبر باشد، به دستور بازپرس جنایی شناسایی و دستگیر شد.

رضا در مواجهه با مدرک پلیسی گفت: چند روز قبل یکی از دوستانم به نام حامد به سراغم آمد و از من خواست با بهرام تماس بگیرم. می‌گفت او در کار خرید و فروش لوازم خانگی است و از من خواست به او سفارش یک جارو برقی بدهم. من هم با شماره‌ای که حامد داده بود تماس گرفتم و از او خواستم به آدرسی در مرکز شهر بیاید و برایم یک جاروبرقی بیاورد. زمانی که بهرام به محل قرار آمد حامد به همراه مرد جوانی که او را نمی‌شناختم بهرام را سوار خودروشان کردند. من از این آدم‌ربایی خبر نداشتم و فقط قرار بود به ازای کشاندن بهرام به محل قرار به من پول بدهند.

سرنوشت مبهم
با اطلاعاتی که رضا به مأموران داد، بلافاصله آن‌ها وارد عمل شده و حامد را در یکی از شهرستان‌های غربی کشور بازداشت کردند. حامد پس از انتقال به پایتخت و زمانی که در مقابل بازپرس جنایی قرار گرفت به آدم ربایی اعتراف کرد، اما مدعی شد که از سرنوشت بهرام بی‌خبر است. او در تحقیقات گفت: من و سیروس در کار فروش لوازم خانگی هستیم و در همین کار با برادر بهرام آشنا شدیم. او از ما کالاهای زیادی خریداری کرد، اما پولش را نداد به همین دلیل چندین میلیون تومان از او پول طلب داشتیم. تلفن همراهش را جواب نمی‌داد و متواری شده بود. وقتی دیدیم دستمان به او نمی‌رسد تصمیم گرفتیم که برادرش بهرام را گروگان بگیریم شاید از این طریق بتوانیم به پولمان برسیم. وقتی او را به محل قرار کشاندیم سوار خودرو کردیم و دست و پا و دهانش را با چسب بستیم. بعد از آن به سمت شهرهای غربی کشور به راه افتادیم. اما در میان راه من از آن‌ها جدا شدم و دیگر خبری از سیروس و بهرام ندارم.

فرار از ایران
با به دست آمدن هویت سیروس، کارآگاهان به سراغ او رفتند، اما بررسی‌ها نشان می‌داد که مرد جوان پس از این  آدم ربایی مخفیانه از مرز خارج شده و به یکی از کشورهای همسایه رفته است. بدین‌ترتیب بازپرس سهرابی دستورمکاتبات با پلیس بین‌الملل برای دستگیری متهم فراری را صادر کرد تا راز سرنوشت مبهم بهرام فاش شود.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر