برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
مهار به موقع آتش سوزی در اتاق تنظیف مجتمع تجاری

مهار به موقع آتش سوزی در اتاق تنظیف مجتمع تجاری

[ad_1]

اتاق تنظیف یک مجتمع تجاری در حوالی خیابان لطفعلی خان زند روزگذشته طعمه آتش سوزی شد که با حضور به موقع آتش نشانان از سرایت آتش به طبقات دیگر و به بار آمدن خسارت مالی جلوگیری به عمل آمد.

به گزارش شیرازه به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، روز گذشته در پی تماس کارکنان یک مجتمع تجاری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این آتش سوزی، ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله و همزمان آتش نشانان ایستگاه 11  این سازمان را به خیابان لطفعلی خان زند روانه کرد.
در این حادثه، آتش سوزی در قسمت اتاق تنظیف و محل نگه داری مواد شست و شو و ضد عفونی کننده رخ داده بود.
با توجه به اینکه دود حاصل از این آتش سوزی، تمامی فضای مجتمع تجاری را فرا گرفته بود، آتش نشانان پس از تجهیز کردن خود به البسه حفاظت فردی و دستگاه تنفسی به سه گروه تقسیم شدند، گروه اول با استفاده از  سیستم فایر باکس موجود در محل به مهار آتش پرداخته و از گسترش آن به قسمت های دیگر مجتمع جلوگیری کردند.
گروه دوم نیز همزمان عملیات جست وجوی محبوسین احتمالی را در داخل مجتمع آغازکردند و همچنین گروهی دیگر نیز با استفاده از فن های مخصوص مشغول تخلیه دود و محصولات سوخته از داخل این مجتمع تجاری شدند.
خوشبختانه این عملیات با توجه به بازدید های مکرر کارشناسان سازمان آتش نشانی شیراز از محیط مجتمع و در نتیجه شناخت تیم اطفایی از این ساختمان  خسارت جانی در بر نداشت و با سرعت عمل  و حداقل خسارت مالی به پایان رسید.
انتهای پیام/

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر