برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
نشانی سایت مکاتبات و درخواست مراجعان اداره کل آموزش و پرورش فارس

نشانی سایت مکاتبات و درخواست مراجعان اداره کل آموزش و پرورش فارس

[ad_1]

این فرم به منظور تکریم ارباب رجوع و حفظ سلامتی کارکنان و مراجعان طراحی شده است که مراجعان می‌توانند تقاضاهای خود را به صورت الکترونیک برای مدیرکل ارسال کنند و نامه به صورت آنلاین در اختیار مدیر کل و روسای ادارات مربوطه قرار می‌گیرد.

 رئیس اداره راهبری اسناد و مکاتبات اداره کل آموزش و پرورش فارس، با اشاره به طراحی و ایجاد فرم الکترونیک ویژه مکاتبات مراجعان این اداره گفت با توجه به شیوع کرونا و به منظور پیشگیری از مراجعه حضوری ارباب رجوعان این فرم طراحی شده که مراجعینی که درخواست پیگیری مکاتباتی دارند می‌توانند از منزل و از طریق وبگاه اداره کل آموزش و پرورش فارس درخواست‌های خود را ارسال کنند.
علی توضیح با اعلام این مطلب افزود: این فرم به منظور تکریم ارباب رجوع و حفظ سلامتی کارکنان و مراجعان طراحی شده است که مراجعان می‌توانند تقاضاهای خود را به صورت الکترونیک برای مدیرکل ارسال کنند و نامه به صورت آنلاین در اختیار مدیر کل و روسای ادارات مربوطه قرار می‌گیرد.
او با اشاره به اینکه مراجعان می‌‌توانند پاسخ نامه‌های خود و ارجاعاتی که به آن شده را از طریق کد رهگیری که سامانه در اختیار آنان می گذارند ببینند، گفت: همچنین مراجعان می‌توانند با مشاهده گردش کار نامه خود، در صورت نیاز به پیگیری بیشتر از طریق شماره تلفن های موجود بر روی سامانه به صورت تلفنی نیز موارد خود را دنبال کنند.
به گفته او این اقدام در گام نخست باعث کاهش ۶۰ درصدی مراجعان حضوری به اداره کل آموزش و پرورش فارس و پس از آن در کاهش ۸۰ درصدی مراجعان موثر است.
مراجعان اداره کل آموزش و پرورش می‌توانند از این پس به جای حضور فیزیکی به آدرس modirkol.auto.farsedu.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند و یا وارد پورتال اداره کل آموزش و پرورش فارس به آدرس fars.medu.ir شده و در قسمت خدمات الکترونیک مکاتبات خود با مدیرکل را به صورت الکترونیک ثبت و ارسال کنند و با دریافت کد رهگیری مراحل درخواست‌های خود را در چرخه اداری به صورت الکترونیک مشاهده و دنبال کنند.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر