برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
نظارت بر سرویس مدارس شیراز از طریق بازرسان در نواحی انجام می‌شود

نظارت بر سرویس مدارس شیراز از طریق بازرسان در نواحی انجام می‌شود

[ad_1]

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس خبر داد:
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس از نظارت مستمر بر سرویس مدارس از طریق بازرسان نواحی در سال تحصیلی جدید خبر داد.

عبدالحسین رحیمی ضمن قدردانی از تلاش‌های سازمان دانش‌آموزی در هدایت و مدیریت سرویس مدارس در چند سال اخیر ،گفت: در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ مسوولیت صدور مجوز و معرفی شرکت‌های حمل و نقل دانش‌آموزان و تأمین خودرو بر عهده سازمان حمل و نقل شهرداری است و آموزش و پرورش بهره‌بردار و ناظر است.
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس در خصوص تعیین نرخ سرویس مدارس برای سال تحصیلی جدید گفت: تعیین نرخ سرویس مدارس همچون سال‌های قبل به پیشنهاد کارگروه ماده ۱۸ و تصویب آن در شورای اسلامی شهر صورت می‌گیرد و چگونگی دریافت و پرداخت هزینه‌های سرویس در این کارگروه مطرح شده که پس از تصویب آن به اطلاع عموم خواهد رسید.
به گفته رحیمی امسال اولیا و دانش‌آموزان برای تعیین سرویس باید به سامانه سپند که زیر نظر شهرداری است مراجعه کنند و تعیین و تامین خودرو برای دانش‌آموزان از طریق این سامانه انجام می‌شود.
وی در خصوص امکانات این سامانه گفت: متاسفانه هنوز این سامانه در اختیار ما قرار نگرفته و سامانه در دسترس آموزش و پرورش نیست و ما هیچ اطلاعی از میزان امکانات و خدماتی که این سامانه ارائه می‌دهد، نداریم.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر