برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
هتلداری و انیمیشن برای نخستین بار به رشته های دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز اضافه شد

هتلداری و انیمیشن برای نخستین بار به رشته های دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز اضافه شد

[ad_1]

دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز – الزهرا(س) تنها دانشکده دولتی استان فارس است که در سال تحصیلی 1400-99 نسبت به پذیرش دانشجو در رشته های هتلداری و انیمیشن دیجیتال اقدام می کند.

به گزارش شیرازه به نقل از روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس، رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز با اشاره به افزوده شدن رشته های جدید تحصیلی در این دانشکده  اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید رشته هتلداری در مقطع کاردانی به رشته های دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز اضافه شده و امیدواریم با توجه به گردشگری بودن کلان شهر شیراز و استان فارس بتوانیم برنامه های مناسبی در آموزش تخصصی این رشته و تربیت نیروهای ماهر داشته باشیم.
آرتمیس هوشیار افزود: در مقطع کارشناسی نیز رشته های طراحی لباس، انیمیشن دیجیتال  و گرافیک  به تعداد رشته های دانشکده فنی دختران شیراز اضافه شده است.
رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز خاطرنشان کرد: برای نخستین بار نیز با مجوز صادر شده توسط شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقطع کارشناسی معماری پیوسته پذیرش دانشجو داریم که این مهم نیز فضای مناسب تحصیلی را برای علاقه مندان به ادامه تحصیلی در رشته معماری را فراهم می کند.
وی با بیان اینکه دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز دارای 17 رشته فعال در مقاطع کاردانی و کارشناسی بوده و در سه گروه هنر و معماری، علوم انسانی و فنی و مهندسی فعال است، بیان کرد: تعداد دانشجویان دختر این دانشکده حدود دو هزار و 300 دانشجو بوده و تحصیل در این دانشگاه نیز رایگان است.
هوشیار با قدردانی از اقدامات دکتر جامعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس در راستای کمک به ارتقاء دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز بیان کرد: پیشرفت، ارتقاء و گسترش آموزش با توجه به نیاز جامعه از اهداف ما در حوزه آموزش دانشجویی به شمار می رود.
رئیس دانشکده دختران شیراز با تاکید بر اینکه اساتید وکارکنان این دانشکده از توانمندی های بالای در حوزه آموزش عالی مهارتی برخوردار هستند بیان کرد: همواره تلاش ما برای فراهم کردن زیرساخت های مناسب جهت ادامه تحصیلات دانشجویان است و بر این اساس نیز رشته هایی را برای تحصیل فعال می کنیم که دانشجو با یک مهارت فنی از دانشگاه فارغ التحصیل شده و بتواند به راحتی وارد بازار کار شود.
انتهای پیام/

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر