برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
واکنش کاربران توییتر به تفاوت معنادار قانون‌مداری و اخلاق‌مداری نیروی انتظامی در ایران با جنایات پلیس در آمریکا

واکنش کاربران توییتر به تفاوت معنادار قانون‌مداری و اخلاق‌مداری نیروی انتظامی در ایران با جنایات پلیس در آمریکا

[ad_1]

در پی فوت یک متهم صورت گرفت؛
خبر دادستان مشهد از رسیدگی به تخلف احتمالی پلیس در فوت یک متهم، تمجید برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دنبال داشته و موجب مقایسه با تقدیر و تمجید رئیس جمهور آمریکا از پلیس قاتل جورج فلوید شده است.

فوت یک متهم و دستور بازداشت پلیس خاطی در مشهد، کاربران شبکه های اجتماعی را به تمجید از نیروی انتظامی و قوه قضاییه در راستای تقید به اخلاق در عین اقتدار واداشته است.

 
بر اساس گزارش ویدیویی مبهم در شبکه های اجتماعی از برخورد یک نفر پلیس در مشهد با فردی که معتاد به نظر میرسد و با تماس مردم با ۱۱۰ دستگیر شده منتشر شده که دستمایه موج سواری ضد انقلاب می شود.
 
 
خبر دادستان مشهد از رسیدگی به تخلف احتمالی تمجید برخی کاربران شبکه های اجتماعی را به دنبال داشته و موجب مقایسه با تقدیر و تمجید رئیس جمهور آمریکا از پلیس قاتل جورج فلوید شده است.
 
یکی از کاربران توییتر با مقایسه عملکرد پلیس ایران و آمریکا در برخورد با چنین موردی نوشت: تفاوت داستان مهرداد سپهری با جرج فلوید اینجاست که در عین حالی که میدونیم مهرداد معتاد متجاهری بوده که مزاحم همسر سابقش شده اما دادستان ما دنبال کشف حقیقته و از عوامل احتمالی قتل ایشون برخورد قانونی میکند و هیچگونه مماشات نخواهد کرد. اما میشه بفرمایید قاتل جرج فلویدها کجا هستند؟
 
 
کاربر دیگری در تویتتر نوشت: پلیس به خاطر امنیت مردم #مهرداد_سپهری رو کنترل کرده. این خیلی خوبه اما از اون بهتر، دادستانی هست که بلافاصله پلیس رو به خاطر اشتباهش برای ایجاد نظم، جریمه کرده.
 
 
 
انتهای پیام/

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر