برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ویدئو کلیپ | لحظه دزدیدن یک کودک در فروشگاه توسط مرد 59 ساله : اول فارس

ویدئو کلیپ | لحظه دزدیدن یک کودک در فروشگاه توسط مرد 59 ساله : اول فارس

[ad_1]

به گزارش اول فارس، مرد میانسالی که اقدام به ربودن یک نوزاد از داخل فروشگاهی در آریزونای آمریکا کرده بود توسط پلیس دستگیر شد. این مرد ۵۹ ساله با استفاده از غفلت مادر این کودک اقدام به ربودن نوزاد کرده بود. این اتفاق صبح روز پنجشنبه و در فروشگاه باشاس واقع در شهر فِلگستف آریزونا رخ داد.

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته فروشگاه تهیه شده بود لحظه ربوده شدن این نوزاد را که در داخل کالسکه خرید قرار داده شده بود نشان می‌داد. در این ویدئو این مرد در حالی که خود را در حال خریدکردن نشان می‌داد پس از بررسی اطراف، خود را به کالسکه خرید رسانده و با هل دادن آن اقدام به همراه کودک از فروشگاه خارج شد. در لحظه وقوع این حادثه مادر کودک در حال پرداخت صورتحساب فروشگاه بود.

خوشبختانه لحظاتی قبل از آنکه این مرد موفق شود فروشگاه را ترک نماید توسط مادر کودک متوقف شد. کودک ربا پس از پرداخت صورتحساب خود با کارت اعتباری فروشگاه را ترک کرد. بنا به گزارش Fox ۱۰ tv پلیس محلی چند ساعت بعد با استفاده از اطلاعات کارت اعتباری موفق به دستگیری کودک ربا شد. پلیس هوبت کودک ربا را «جفری روهولت» ۵۹ ساله اعلام کرده است. این مرد در بازجویی گفت که در تشخیص کالسکه خرید خود با کالسکه خرید مادر این بچه دچار اشتباه شده است. روهولت که متهم به کودک ربایی است قرار است در دادگاه مورد محاکمه قرار گیرد.

 ربوده شدن نوزاد

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی