برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
آخرین نرخ طلا، سکه و ارز در بازار امروز : اول فارس

آخرین نرخ طلا، سکه و ارز در بازار امروز : اول فارس


، نرخ دلار در صرافی ملی ایران امروز با کاهشی بیش از ۴۰۰۰ تومان تا لحظه تنظیم خبر به کمتر از ۲۵ هزار تومان رسیده است

کاهش ۴ هزار تومانی دلار و بیش از ۲ میلیون تومانی سکه

به گزارش اول فارس ، نرخ دلار در صرافی ملی ایران امروز با کاهشی بیش از ۴۰۰۰ تومان تا لحظه تنظیم خبر به کمتر از ۲۵ هزار تومان رسیده است.

درحالی قیمت دلار در صرافی‌های رسمی طی ساعات گذشته وارد کانال ۲۴ هزار تومانی شده که خریداری در صرافی‌ها حتی برای قیمت‌ها در کانال ۲۵ هزار تومان نیز وجود ندارد و اکثر مردم دربازار فروشنده هستند.

از عصر دیروز تعداد زیادی از مردم در حال فروش ارز‌های خود به دلیل ترس از ریزش بیشتر قیمت‌ها هستند؛ آن‌ها می‌گویند از شنبه و با آغاز فعالیت شرکت‌ها احتمالاً ریزش قیمت‌ها بیشتر خواهد شد.

ریزش قیمت‌ها به بازار سکه و طلا نیز رسید در حالی که روز پنجشنبه انس جهانی طلا در مقایسه با دیروز افزایش داشته و به ۱۹۱۶ دلار رسید، اما در بازار داخلی به دلیل افت محسوس نرخ ارز، قیمت طلا و سکه کاهش یافت.

قیمت سکه دیروز ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود، اما امروز با کاهش ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی به ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. با این افت قیمت، حباب هر سکه از یک میلیون و ۷۵۰ هزارتومان به ۷۰۰ هزار تومان کاهش یافت.

همچنین امروز هر عدد نیم سکه با ۵۰۰ هزار تومان کاهش به قیمت ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، هر ربع سکه با ۳۰۰ هزار تومان کاهش ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی با ۱۵۰ هزار تومان کاهش ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

هم اکنون هر مثقال طلای آبشده با ۵۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز با قیمت ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۱۴۰ هزار تومان کاهش با قیمت یک میلیون و ۱۹۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر