برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
آنچه باید در کاشت ابرو با موهای طبیعی بدانید : اول فارس

آنچه باید در کاشت ابرو با موهای طبیعی بدانید : اول فارس

[ad_1]

 کاشت ابرو یکی از راه‌های است که باعث می‌شود همواره ابروهای پرپشت داشته باشید. می‌توان گفت کاشت ابرو همانند کاشت مو می‌باشد. اما کاشت ابرو شرایط حساس‌تری دارد، بنابراین نیازمند به دقت و ظرافت بالاتری می‌باشد.

به‌طورکلی کاشت ابرو یا همان پیوند ابرو فرآیندی است که طی آن ابتدا موها را از کناره‌های گوش برمی‌دارند. زیرا موهای کناره گوش نرم‌تر و مانند موهای ابرو می‌باشد، از این قسمت مو استفاده می‌کنند و در امتداد ابروهای فرد کاشت می‌کنند. کاشت ابرو هم مانند کاشت مو است و پس از چند روز موهای ابروی کاشته‌شده ریزش پیدا می‌کنند و حدود سه ماه بعد موهای جدید ابرو جوانه زده و بعد از نه ماه پس از کاشت ابرو موهای ابرو کامل درآمده و تکمیل می‌شود.

مراحل انجام کاشت ابرو

نکات مهم و ظرافت‌های کاشت حرفه‌ای ابرو 

ابتدا ابرو را به ۳ قسمت تقسیم می‌کنیم:

  • تاج ابرو (head)
  • بدنه ابرو (body)
  • دم ابرو (tail)

در کاشت تاج ابرو باید مو‌ها با زاویه مناسب و رو به بالا خوابانده شود (تا حالت عمودی پیدا نکنند).

در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواباندن مو‌ها به تدریج کاسته شود به طوری که مو‌ها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته شود. همچنین نباید از مو‌های ضخیم برای ابرو استفاده کرد. قطر منافذ کاشت مو‌ها در ابرو‌ها باید کوچکتر انتخاب شود چرا که اگر منافذ بزرگ باشد خروجی مو‌های ابرو‌ها حالت ضخیم و غیرطبیعی پیدا می‌کند.

محل قرار دادن موها، خیلی خیلی نزدیک به هم و بسیار پرتراکم باشد که پوست زیر مو‌های ابرو‌ها دیده نشود.

مدت زمان لازم کاشت ابرو

مدت زمان کاشت ابرو در حدود ۴ تا ۷ ساعت زمان نیاز دارد و با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. در یک جلسه درمانی بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ پیوند به هر یک از ابروها زده می‌شود.

این پیوند در ابتدا بر روی یک ابرو کاشته‌شده و سپس درباره آن با بیمار صحبت می‌شود و تا زمانی که بیمار از ابروی خود راضی باشد در ادامه‌این درمان برای ابروی دوم انجام شده و در صورت نیاز پس از کامل شدن ابروی دوم می‌توان دوباره ابروی اول را اصلاح کرد.

می‌توان گفت این روش درمانی سریع وبدون درد است البته امکان ورم و کبودی در اطراف چشم‌ها برای چند روز پس ازعمل جراحی وجود دارد، اما بعد از یک هفته هیچ نشانه‌ای از کاشت ابرو در صورت بیمار مشاهده نمی‌شود.

کاشت ابرو با موهای طبیعی

پیوند ابرو مناسب چه کسانی است؟

  • کاشت ابرو برای افرادی که موی آن‌ها به‌طور کامل ریزش کرده و برای یک سال رشد ابرو نداشته‌اند و کسانی که ابروهایی کم پشت دارند برای پرپشت کردن ابروهایشان می‌توانند از این روش استفاده کنند.
  • کسانی که ازشکل و فرم ابروهایشان راضی نیستند و دائم از مداد ابرو برای تصحیح شکل آن استفاده می‌کنند. این افراد می‌توانند برای تغییرفرم ابروهایشان کاشت ابرو انجام دهند.
  • کسانی که یا جای بخیه در ابروهایشان دارند می‌توانند برای ترمیم جای آن‌ها از کاشت ابرو استفاده کنند.
  • کسانی که از تاتوی ابرو خود راضی نیستند و از فرم آن‌ها خسته شده‌اند نیز می‌توانند با استفاده از تکنیک های خاص و حرفه‌ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند.
  • کسانی که به دلیل بیماری های خاص ابروی خود را از دست داده‌اند برای پرکردن ابروهایشان می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند.
  • خط شکستگی در ابرو که باعث ریزش مو شده‌اند.

کاشت ابرو با موهای طبیعی

نتایج کاشت ابرو

کاشت ابرو دائمی‌ است و خیلی سریع متوجه‌این تغییر درظاهر خود می‌شوید ، نتایج حاصل از کاشت ابرو در عرض دوازده ماه به‌دست می‌آید. در کل می‌توان گفت کاشت ابرو روشی بی‌خطر است و کاشت ابرو برای کسانی که موی ابروی خود را از دست داده‌اند یا اثر زخمی‌ در ابرو دارند روش مناسبی است.

عوارض کاشت ابرو

کاشت ابرو یک کاشت موی کوچک است. بنابراین عوارض جانبی کمی‌ دارد، ورم اطراف چشم نیز اغلب در عرض یک شب، ناپدید می‌شود.

پس از جراحی اولیه امکان دارد قسمتی از اطراف چشم کبود شود، ورم کند یا ملتهب شود، البته امکان خارش نیز وجود دارد که اگراین خارش طولانی شود ممکن است به دلیل عفونت باشد که باید سریعا درمان شود. خارش را می‌توان با پماد برطرف کرد.

کاشت ابرو با موهای طبیعی

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی