برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ابهامات قراردادهای نفتی ظرف مدت یک سال آینده برطرف شود

ابهامات قراردادهای نفتی ظرف مدت یک سال آینده برطرف شود

[ad_1]

عباسی در صحن علنی مجلس؛
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: ابهامات موجود در خصوص قراردادهای نفتی با حضور وزرای گذشته نفت طی یکسال آینده در مجلس بررسی و رفع شود.

  فریدون عباسی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 25 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان ارائه گزارش وزیر نفت، گفت: توصیه می کنم با توجه به شرایط عمومی کشور و اهمیت موضوع نفت وقت بیشتری صرف این حوزه شود.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ابهامات زیادی در خصوص قراردادهای گذشته نفتی مانند کرسنت و توتال وجود دارد، ادامه داد: راه حل موجود برای رفع ابهام قراردادهای نفتی این است که با وزرای نفتی قبلی در مدت یکسال آینده نشست هایی را در مجلس برگزار و ابهامات رفع شود.
وی ادامه داد: باید وقت بیشتری برای ساماندهی وضعیت کارکنان و کارگران وزارت نفت صرف کنیم این حوزه نیازمند سامانه جامع حقوق و دستمزد است.
رئیس کمیسیون انرژی با تاکید بر اینکه برای صنعت نفت نیازمند نیروی ماهر هستیم که لازم است در این خصوص همکاری بیشتری با سازمان فنی و حرفه ای داشته باشید، عنوان کرد: تقویت دانشگاه نفت به حفظ آن و افزایش جذب دانشجو کمک می کند.
عباسی با بیان اینکه مجوزهای ساخت باید توسط پژوهشگاه نفت صادر شود، گفت: روشن کردن اذهان با تصمیم گیری براساس نظر کارشناسان و دوری از مدیریت فردی و توجه به برنامه ریزی بدون دخالت نظریه های سیاسی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی مورد توجه است. توصیه می کنم از اندیشکده های فعال برای ارائه نظر به منظور ترسیم آینده انرژی کشور استفاده شود.
وی با تاکید بر اینکه به انسجام مدیریت بیشتر در حوزه انرژی نیاز داریم، عنوان کرد: انجام مسئولیت اجتماعی توسط وزارت نفت از سوی مردم مطالبه می شود و در این خصوص نیاز به برنامه ریزی وجود دارد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مشکلی که در استان های نفتی و گازی وجود دارد، عدم انسجام مدیریت بین مدیران نفتی و استانی است، به مدیران وزارت نفت اختیار بیشتری در حل مشکلات اجتماعی مناطق نفت خیز داده شود.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه مجلس آمادگی همکاری با وزارت نفت را دارد، عنوان کرد: برنامه هفتم توسعه کشور باید با همکاری وزارت نفت و مجلس تنظیم شود./
پایان پیام

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی