برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
احداث شهر جدید تابناک در لامرد مصوب شد

احداث شهر جدید تابناک در لامرد مصوب شد

[ad_1]

نماینده لامرد و مهر در مجلس خبر داد:
نماینده لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی از تصویب احداث شهر جدید تابناک در لامرد خبر داد.

 سید موسی موسوی با اشاره به احداث شهر جدید تابناک افزود: احداث این پروژه کلیدی یکی از مهمترین ایده‌های دوره قبلی نمایندگی مجلس بود که در همان مقطع با حضور وزیر وقت راه مقدمات آن فراهم شده و حتی جانمایی محل نیز صورت گرفت، اما در چهار سال اخیر پیگیری این طرح با کندی مواجه شده بود.
نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس که ازسرگیری این پروژه را به عنوان یکی از وعده‌های انتخاباتی خود مطرح کرده بود، تاکید کرد: از بدو ورود مجدد به خانه ملت با برگزاری جلسات، مکاتبات و تماس‌های پیاپی با وزیر راه، معاونان وزیر، اعضای شورای عالی شهرسازی کشور، استاندار فارس و سایر مقامات مربوط در استان، در همین مدت کوتاه گام‌های مهمی به جلو برداشته و ابتدا این طرح در کمیته زیربنایی استان و سپس در شورای برنامه‌ریزی استان فارس به تصویب رسید.
وی ادامه داد: در مرحله سوم اعلام موافقت کمیته فنی شورای عالی شهرسازی اخذ شد و تنها یک گام دیگر تا تصویب نهایی باقی مانده بود که این گام بزرگ نیز صبح امروز برداشته شد.
نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس تاکید کرد: شهر جدید تابناک سبب رونق شگرفی در آینده منطقه خواهد شد و از همین روی می‌توان آن را مگا پروژه نامید، در زمینی به وسعت ۷۰۰ هکتار در نزدیکی فرودگاه لامرد و با پیش‌بینی اسکان ۵۴ هزار نفر طراحی شده و علاوه بر ارائه زمین و مسکن به همراه تمام زیرساخت‌های شهری، هزاران فرصت شغلی برای جوانان ایجاد خواهد کرد.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی