آغاز توزیع ۸۰۰ تن میوه شب عید در سیستان و بلوچستان

0 76

[ad_1]


دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار سیستان و بلوچستان گفت: توزیع ۸۰۰ تن میوه در شهرستان‌های استان با هدف تنظیم بازار و تامین میوه مورد نیاز مردم در شب عید با قیمت مناسب از امروز آغاز شده است.

۵۵آنلاین :

رضا نجفی اظهار داشت: خوشبختانه تدابیر لازم جهت تامین میوه شب عید مردم استان با قیمت مناسب اندیشیده شده و در این راستا  توزیع  ۸۰۰ تن میوه در شهرستان‌های استان با هدف تنظیم بازار و تامین میوه مورد نیاز مردم در شب عید با قیمت مناسب از امروز آغاز شده است.

دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه توزیع میوه در زاهدان از امروز و در دیگر شهرستان‌های استان از شنبه هفته آینده آغاز می‌شود، افزود: این میوه‌ها شامل ۴۰۰ تن پرتقال وارداتی و ۴۰۰ تن سیب درختی تهیه شده از استان آذربایجان غربی است.

وی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده قرار است پرتقال و سیب به ترتیب با قیمت هر کیلو ۳۹ هزار ریال و ۴۰ هزار ریال به مردم استان عرضه شود.

نجفی با اشاره به اینکه توزیع این میوه‌ها تا ۲۰ فروردین‌ماه ۹۶ در سطح استان ادامه دارد،‌ گفت: در حال حاضر ۴۸ غرفه با هدف توزیع میوه شب عید در نقاط مختلف شهرهای سطح استان در نظر گرفته شده که ۱۰ غرفه از مجموع این تعداد مربوط به زاهدان است.

مدیرکل جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده توزیع برنج، شکر و مرغ منجمد ویژه نوروز در سطح استان نیز به صورت نامحدود و بر اساس نیاز بازار انجام می‌شود و با توجه به تدابیر اندیشیده شده کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

منبع :

تسنیم

[ad_2]

لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

ممکن است بپسندید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

last.today
لیدوما طب