خیزش کارکنان مرکز فناوری جهان علیه ترامپ

0 90

[ad_1]


منطقه سیلیکون ولی، پایتخت فناوری جهان در سانفرانسیسکو که از ابتدا با ترامپ بر سر سیاستهای ضد مهاجرتی و افراطی او دچار تنش بود این بار هم شاهد اجتماع گسترده شمار کثیری از مهندسان و کارکنانش بود. در تظاهرات امروز شاغلان و کارگران حرفه ای سیلیکون ولی شرکت کرده و از بزرگان و سران شرکت های فناوری خواستند تا در برابر فرامین ضد مهاجرتی ترامپ کوتاه نیایند. گفته می شود اکثریت مهندسان و گردانندگان این کانون بزرگ فناوری را نخبگان مهاجر تشکیل می دهند

۵۵آنلاین :

در سال ۲۰۰۹ میلادی مجلس نمایندگان ایالات متحده امریکا این روز را به عنوان روزی برای عدد پی تعیین کرده اند.
روز سه شنبه گذشته گذشته معترضان علیه ترامپ به خیابان های سان فرانسیسکو ریختند . این تظاهرات نمونه ای از خیزش سیاسی ” دره سیلیکون ” اعلام شده است . کارکنان این شرکتها از مسئولان و بزرگان عرصه فناوری خواستار مقابله با سیاست های ترامپ شدند . این قوانین شامل قوانین مالیاتی ، مهاجرتی و مسائل قانونی دیگر می شود.
“ماریا گونزالس ” یک مهاجر در شرکت فیس بوک است که  در این تظاهرات خواستار پیشقدم شدن دانشگاهها و دانشجویان در حمایت از مهاجران و مقابله با فرامین ضد مهاجرتی ترامپ شد.
“جکی اسپینوزا” از شرکت سیسکو گفت:” می خواهیم مدیرانمان در مقابل قوانین نادرست ترامپ ایستادگی کنند.”
” براد تیلور” از مهندسان نرم افزار اظهار داشت  که دولت فعلی  دولتی ناامید کننده است .مدیران دره سیلیکون باید با هدف دفاع از سرمایه نیروی انسانی خود و ارزش های علمی و تخصصی  آنها در مقابل ترامپ ایستادگی کنند. آنها تاکید کردند که  این اهداف نباید فقط به صورت شعار روی پیراهن نوشته شود بلکه باید گام به گام اجرا شود.

 

کارکنان شرکت های فن آوری در روز ” پی ” تظاهرات کردند

منبع :

ایران

[ad_2]

لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

ممکن است بپسندید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

last.today
لیدوما طب