۷۰درصد محتوای وب فارسی غیرمفید است

0 192
اخبار فناوری,اینترنت,گوگل,اخبار دروغ,

به دلیل وجود این مطالب، بخش اعظمی از صفحات وب فارسی، بدون محتوا بوده یا تکراری است و محتوای آن کارآمد نیست. تنها ۳۰ درصد مطالب در صفحات وب مفید است و اسپم نیست.

سرپرست پژوهشکده فناوری اطلاعات مرکز تحقیقات مخابرات ایران با اشاره به رشد چندهزار برابری وب فارسی طی ۱۲سال اخیر گفت: اما به میزان کافی کیفیت این محتوا مد نظر قرار نمی‌گیرد. علیرضا یاری با اشاره به تکالیف مدنظر در پروژه اقتصاد مقاومتی برای تولید محتوای بومی و ۱۰ برابرکردن محتوای داخلی در کشور اظهار کرد: رشد محتوا در وب فارسی زیاد است و ما شاهد هستیم که تولید محتوا روی وب فارسی با شیب تندی از سال ۸۳ تاکنون در حال حرکت است.
وی با بیان اینکه هم اکنون شاهد رشد چندهزار برابری تولید محتوای فارسی در وب هستیم، ادامه داد: این درحالی است که به میزان لازم، به کیفیت این محتوا توجه نمی‌شود.
سرپرست پژوهشکده فناوری اطلاعات مرکز تحقیقات مخابرات ایران با اشاره به اینکه محتوای وب فارسی آن‌طور که باید، شامل مطالب با کیفیت و مفید نیست، خاطرنشان کرد: هم اکنون ۷۰درصد مطالب تولید شده فارسی در محیط وب، غیرمفید است. وی گفت: به دلیل وجود این مطالب، بخش اعظمی از صفحات وب فارسی، بدون محتوا بوده یا تکراری است و محتوای آن کارآمد نیست. تنها ۳۰ درصد مطالب در صفحات وب مفید است و اسپم نیست.

مهر

ممکن است بپسندید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

last.today
لیدوما طب