برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
استان فارس در وضعیت هشدار .. اما …مرگ ۲۰‌ مبتلا به کرونا در 24 ساعت : اول فارس

استان فارس در وضعیت هشدار .. اما …مرگ ۲۰‌ مبتلا به کرونا در 24 ساعت : اول فارس

[ad_1]

کرونا ۲۰‌ خانواده دیگر‌ را در 24 ساعت گذشته  در استان فارس نیز داغدار کرد، این در حالی است که استان فارس همچنان در وضعیت هشدار قرار دارد.

کرونا ۲۰‌ خانواده دیگر‌ را در ۲۴ ساعت گذشته  در استان فارس نیز داغدار کرد، این در حالی است که استان فارس همچنان در وضعیت هشدار قرار دارد.

به گزارش اول فارس،  در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۰ هم استانی دیگر به دلیل ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست دادند که با این موارد جدید، تاکنون آمار جانباختگان ناشی از کرونا ویروس در فارس به هزار و ۲۵۶ نفر رسیده است.

بر اساس این گزارش ، از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون در استان فارس، ۳۴۱ هزار و ۵۶۷ نمونه آزمایشگاهی از افراد بیمار و دارای علامت تهیه و به آزمایشگاه های تشخیصی در سطح استان ارسال شده که از این تعداد، ۷۴ هزار و ۹۷۰ مورد مثبت قطعی شناسایی شده است.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر تاکید کرد: یک هزار و ۲۰۶ بیمار مشکوک و دارای علامت کروناویروس در بیمارستان های استان بستری هستند، افزود: از این تعداد، ۱۶۶ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش های ICU، تحت مراقبت های ویژه درمانی قرار دارند.

این در حالی است که بی توجهی، سهل انگاری و جدی نگرفتن کروناویروس، موجب افزایش ابتلا و فوت ناشی از این بیماری کشنده می شود.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر