برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
اعتراض امام جمعه کامفیروز به عدم آنتن‌دهی موبایل در برخی روستاها : اول فارس

اعتراض امام جمعه کامفیروز به عدم آنتن‌دهی موبایل در برخی روستاها : اول فارس


حجهالاسلام تقی‌زاده همچنین با توصیه به معلمین زحمت‌کش منطقه گفت:باید دبیران و مدیران مدارس دانش آموزانی که توانایی مالی برای خرید بسته‌ی اینترنت ندارند یا از گوشی موبایل هوشمند بهره‌مند نیستند را شناسایی کرده و با اطلاع رسانی به مسئولین مربوطه گامی در جهت بهبود فرایند تحصیل دانش‌آموزان بردارند.

به گزارش اول فارس، حجه الاسلام تقی زاده در خطبه‌ی دوم نماز جمعه‌ی این هفته‌ی کامفیروز ضمن تبریک فرارسیدن هفته نیروانتظامی به تمام مدافعان امنیت، با اشاره به مشکل آنتن دهی شبکه تلفن همراه و به تبع آن کندی بیش از حد و ضعیف بودن اینترنت گفت:
متاسفانه در برخی از روستاهای کامفیروز و تنگ شول امکان استفاده از تلفن همراه و اینترنت وجود ندارد.
ایشان همچنین نسل نوجوان و جوان را به عنوان سرمایه‌های نظام و کشور دانسته و افزودند: آینده‌ی کشور در دست دانش آموزانیست که متاسفانه امروز در روستاهای کامفیروز به علت کمبود امکانات نظیر اینترنت خسته و ضعیف و فقدان گوشی‌های هوشمند نمی‌توانند از برنامه‌ی شاد استفاده کنند و از همین رو با افت تحصیلی مواجه شده‌اند.
ایشان مرتفع شدن مشکل اینترنت را نیازی جدی دانستند که باید تا قبل از امتحانات نیمه‌ی اول سال تحصیلی ۹۹ مشکل رفع گردد.

حجهالاسلام تقی‌زاده همچنین با توصیه به معلمین زحمت‌کش منطقه گفت:
باید دبیران و مدیران مدارس دانش آموزانی که توانایی مالی برای خرید بسته‌ی اینترنت ندارند یا از گوشی موبایل هوشمند بهره‌مند نیستند را شناسایی کرده و با اطلاع رسانی به مسئولین مربوطه گامی در جهت بهبود فرایند تحصیل دانش‌آموزان بردارند.

خطیب جمعه کامفیروز در ادامه با اشاره به یکی دیگر از مشکلات اساسی کامفیروز اظهار داشت:
از طرف دیگر متاسفانه آنتن دهی خطوط موبایل نیز دچار مشکل جدی است بگونه ای که در بر که حتی برای یک تماس ساده باید چندین مرتبه مکان خود را عوض کرد. وی در پایان ابرازامیدواری نمود که اقدامات لازم و مقتضی توسط مسئولین صورت پذیرد.

امام جمعه کامفیروز با اشاره به تحولات اخیر در کشور لبنان و تاثیرگذاری حزب الله در تصمیمات کلان این کشور، افزود:
مصطفى ادیب، همزمان با انصراف از نامزدى نخست وزیرى لبنان، اعلام کرد آمریکا در سالیان اخیر بیش از ده میلیارد دلار به ارتش و گروه‌ها و انجمن‌هاى مردم نهاد، کمک کرده است پس به‌طور میانگین سالانه یک میلیارد دلار در کشور کوچک و متکثرِ لبنان براى افشاندن بذر اختلاف و تفرقه، هزینه شده است. شبیه این سرمایه گذارى و البته درسطحى وسیع‌تر را در عراق شاهد هستیم. واضح است که هدف اصلى این همه هزینه‌هاى هنگفت ، تضعیف و محو جبهه‌ی مقاومت اسلامى لبنان به رهبرى حزب الله است. سناریوى دو مرحله‌اى و از قبل طراحى شده بین آمریکا و فرانسه. مکرون وارد صحنه شده و با چهره‌اى میانجیگرانه و مصالحه‌گرانه، امور را به دست گیرد و مهره‌اى مانند مصطفى ادیب در این میان قربانى گردد تا در مرحله دوم، نگاه‌ها و اشاره‌ها دوباره متوجه سعدحریرى شده و وى مجدداً به‌عنوان نخست وزیر لبنان وارد میدان شود.
حزب الله راه مواجهه‌ى هوشمندانه را بلد است. اکنون همه‌ی دوستان و دشمنان مى‌دانند، بدون موافقت حزب الله، هیچ عنصر و جریان داخلى نمى‌تواند اهداف خود را پیش ببرد.

تقی‌زاده هدف اصلی جنگ اقتصادی علیه ایران را عقب نشینی نظام از آرمان‌های خود دانست و چنین ادامه داد:

در جنگ اقتصادی علیه ایران، مهم‌ترین نهاد که نقش فرماندهى را ایفا مى‌کند، «وزارت خزانه‌دارى آمریکا» است. مأموریت اصلى این بخش، شکل‌دهى ساختار تحریم‌هاى بانکى و غیربانکى، حفظ ساختار مذکور، اعمال تحریم‌هاى اقتصادى و در نهایت تنبیه افراد و نهادهایى است که از این تحریم‌ها تخلف مى‌کنند.
دومین نهاد فعال، در این جنگ اقتصادى، «وزارت خارجه‌ى آمریکا» است. مأموریت اصلى این نهاد همراه کردن بازیگران مهم خارجى در اعمال تحریم‌ها علیه ایران است.
هدف اصلی آن‌ها ایجاد اختلال در سیستم اقتصادى کشور، سپس ایجاد ناامیدى در مردم و ایجاد فاصله بین مردم و نظام اسلامى است تا در پی آن مسئولان نظام را مجبور به تغییر رفتار خود کنند.
سومین نهاد فعال در جنگ اقتصادى علیه ایران، سازمان اطلاعات آمریکا (سیا) است. تمرکز اصلى‌ این نهاد بر کشف روش‌هاى پیچیده‌ى دور زدن تحریم است.
راهبردها و راهکارهاى مقابله با این جنگ اقتصادى عبارتند از:
۱) باور به جنگ و لزوم مقابله‌ی همگانى با آن‌،
۲) کار جهادى همراه با تدبیر،
۳) مردمى‌سازى اقتصاد به‌عنوان مولفه اصلى مقابله با جنگ اقتصادى‌.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاتهمنبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر