برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
اعضای بدن پلیس جوان نجات بخش جان بیماران نیازمند شد

اعضای بدن پلیس جوان نجات بخش جان بیماران نیازمند شد

[ad_1]

فرمانده یگان ویژه استان فارس گفت: اعضاي بدن مامور وظیفه شناس یگان ویژه که بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده بود با رضایت خانواده وي به بیماران نیازمند اهدا شد.

به گزارش شیرازه، سرهنگ “میر جلال موسوی” در تشريح اين خبر اظهار کرد: استواریکم “سید احمد رضا حسینی” از کارکنان ولایت مدار يگان ويژه استان فارس در بازگشت از محل خدمت در اثر تصادف دچار ضربه مغزي و در نتيجه به کما مي رود.
وی ادامه داد: این مامور فداکار، بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما علی رغم تلاش تیم پزشکی متاسفانه بر اثر شدت جراحت وارده دچار مرگ مغزی می شود.
فرمانده یگان ویژه استان فارس گفت: پس از اعلام مرگ مغزی، تیم پزشکی با خانواده وی در خصوص اهدا عضو وارد مذاکره شدند که خانواده مرحوم استواریکم “سید احمد رضا حسینی” ایثارگونه رضایت دادند تا اعضای بدن وی به سایر بیماران نیازمند اهدا شود و به آنان جان دوباره ای ببخشد.
سرهنگ موسوی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی همیشه به دنبال تامین امنیت مردم است، تصریح کرد: ما به عنوان مدافعان امنیت جامعه تا پای جان از حریم مردم دفاع خواهیم کرد، حتی پس از جان دادن در این راه مقدس با اهدای عضو که یکی از فرهنگ هایی است که در بین کارکنان رواج پیدا کرده ، باز هم به دنبال جان بخشیدن به افراد نیازمند کشور هستیم.
گفتنی است، از اين مامور وظيفه شناس یک پسر 4 ساله به یادگار مانده است.
انتهای پیام/

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا