برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
انتقاد از رفتار گزینشی فرانسه / آزادی و ارزش‌های انسانی باید به‌درستی تعریف شوند

انتقاد از رفتار گزینشی فرانسه / آزادی و ارزش‌های انسانی باید به‌درستی تعریف شوند


نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری:
آیت الله کلانتری با اشاره به اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام(ص) و قرآن کریم در فرانسه گفت: اگر کسی در فرانسه به اسرائیل یا جریان هولوکاست انتقاد داشته باشد، آیا به او اجازه چنین کاری می‌دهند یا خیر؛ قطعاً چنین اجازه‌ای به این فرد نمی‌دهد یعنی در این کشور رفتار گزینشی و تبعیض‌آمیز انجام می‌شود.

به گزارش شیرازه، آیت‌الله علی‌اکبر کلانتری، نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، ضمن محکوم کردن اقدامات اخیر کشورهای غربی در اهانت به ساحت مقدس پیامبر(ص) و قرآن کریم گفت: جریان اهانت به پیامبر گرامی اسلام(ص) به‌عنوان برترین آفریده الهی تازگی ندارد و در طول تاریخ همیشه بوده است اما اینکه در کشوری مانند فرانسه که مدعی تمدن و آزادی است این‌گونه به مقدسات اسلام اهانت می‌شود، بسیار معنادار است.

وی افزود: سؤالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که اگر کسی در فرانسه به اسرائیل یا جریان هولوکاست انتقاد داشته باشد، آیا به او اجازه چنین کاری می‌دهند یا خیر؛ قطعاً چنین اجازه‌ای به این فرد نمی‌دهد یعنی در این کشور رفتار گزینشی و تبعیض‌آمیز انجام می‌شود.

آیت‌الله کلانتری با اشاره به وقایع درون کشور فرانسه گفت: هم‌اکنون فرانسه درگیر مشکلات بسیاری است و کاملاً با مردم معترض خود مقابله می‌کند و چنین کشور و رئیس جمهوری کار اهانت به مقدسات اسلام را توجیه می‌کند که در نظام دموکراسی کفرگویی هم آزاد است؛ در صورتی که این حرف درستی نیست و هر آزادی و ارزش انسانی تعریفی دارد و باید این قضیه آزادی را دقیقاً تعریف کرد.

رئیس جامعه اساتید حوزه‌های علمیه فارس اظهار کرد: این‌گونه برخوردهای معنادار و گزینشی و تلاش و مقابله با اسلام، نشان‌دهنده رشد و توسعه روزافزون اسلام است و کاملاً هم در کشورهای اروپایی و هم آمریکایی شاهدیم که علی‌رغم تنش‌هایی که از طریق ایجاد گروه‌های تکفیری و داعشی ایجاد کردند تا چهره اسلام را خدشه‌دار کنند، اما گرایش به اسلام در این کشورها بیشتر شده است و به‌زودی اسلام دین‌ غالب دنیا خواهد بود.

وی بیان کرد: این‌گونه حرکات و اهانت به پیامبر مکرم اسلام(ص) و قرآن کریم، نیز برای این انجام می‌شوند تا به‌نحوی مانع رشد اسلام شوند در صورتی که حتماً شکست خواهند خورد و موفق نخواهند شد.

انتهای پیاممنبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر