برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
اول فارس TV|صحبتهای جنجالی مدیر شبکه سوم سیما در باره عادل فردوسی پور و برنامه 90 | اول فارس

اول فارس TV|صحبتهای جنجالی مدیر شبکه سوم سیما در باره عادل فردوسی پور و برنامه 90 | اول فارس

[ad_1]

در ادامه میتوانید فیلم گفتگوی علی فروغی مدیر شبکه سه،  در یک جمع دانشجویی  در خصوص عادل فردوسی پور و برنامه 90 که به صورت مجازی بود، را  مشاهده کنید:

به گزارش اول فارس ، علی فروغی مدیر شبکه سوم سیما در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است تاکید کرد آقای عادل فردوسی پور به عنوان کارمند صدا وسیما به فعالیت خود در شبکه سه ادامه داده است و مطالبات وی هم پرداخت شده است.

در بخشی از صحبت ها فروغی گفت: نه محبوبیت ایشان برای ما پنهان بود و نه تخصص ایشان پنهان بود. منتها بهترین دروازه‌بان هم دائماً در خط دیگری کار کند، باید یکی دیگر را دروازه‌بان بگذارید و درباره ایشان مهمترین بحث این بود که کار از مدار خارج می‌شد و باقی هم نگاه می‌کردند و می‌گفتند اگر کسی می‌تواند از مدار خارج شود و به خاطر محبوبیتش کسی به او چیزی نگوید، ما هم همین کار را بکنیم. صداوسیما از هم می‌پاشید این‌جوری. ناگزیر بودیم از اینکه این تصمیم گرفته شود.

در ادامه میتوانید فیلم گفتگوی علی فروغی مدیر شبکه سه،  در یک جمع دانشجویی  که به صورت مجازی بود، را  مشاهده کنید:

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر