برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ایجاد کارخانه گندله سازی با اعتبار ١٠٠ میلیون یورو در فارس

ایجاد کارخانه گندله سازی با اعتبار ١٠٠ میلیون یورو در فارس


مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: کارخانه گندله سازی با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون یورو و از طریق تأمین اعتباری فاینانس در استان فارس ایجاد خواهد شد.
د  خداداد غریب پور در دیدار وزیر صنعت معدن و تجارت با فعالان اقتصادی استان فارس، گفت: اکتشافات خوبی در مناطق مختلف استان فارس صورت گرفته که از جمله این اکتشافات می‌توان به معدنی در منطقه بهرام گور استان فارس اشاره کرد.
او با اشاره به ایجاد کارخانه آهک در عرصه‌های جنوبی استان فارس، افزود: یکی از طرح‌های عمرانی که در استان فارس قرار است اجرایی شود انتقال آب از سد چشمه عاشق به صنایع پایین‌دستی این سد است که اعتبار ۹۸ میلیارد تومانی نیز برای دسترسی به ۶ میلیون مترمکعب آب این سد در نظر گرفته شده است.
ایجاد کارخانه گندله سازی با اعتبار ١٠٠ میلیون یورو در فارس
غریب پور در خصوص مشکلات مسیر‌های مواصلاتی صنایع استان نیز عنوان کرد: با توجه به مشکلاتی که در حوزه مسیر‌های مواصلاتی در استان فارس وجود دارد ۱۰۲ میلیارد تومان اعتبار برای برطرف کردن مشکلات مسیر‌های مواصلاتی میان صنایع مختلف استان که توسط این سازمان در حال ساخت است در نظر گرفته شده و به زودی به استان فارس اختصاص می‌یابد این در حالی است که ۴۰۰ میلیارد تومان نیز در راستای ایجاد مسیر مواصلاتی معدنی میان شهرستان لامرد و پارسیان تخصیص یافته تا مسیر مواصلاتی این دو شهرستان کاهش چشمگیری داشته باشد.
معاون وزیر سازمان صنعت معدن و تجارت در خصوص طرح‌های آتی این سازمان در استان فارس نیز بیان کرد: بیش از ۵۰ هزار کیلومتر در استان فارس در حال مطالعه توسط سازمان ایمیدرو است و با توجه به پتانسیل‌هایی که در استان فارس وجود دارد می‌توان گفت که ۴۵ درصد از عرصه‌های معدنی استان فارس تحت نظر این سازمان مورد مطالعات معدنی قرار گرفته این در حالی است که از معادن شمال فارس نیز ایمیدرو غافل نشده و در تلاش است تا اکتشافات معدنی در ممسنی را افزایش دهد.
به گفته مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن صنایع معدنی ایران قرار است اسکله شماره ۵ پارسیان در راستای صادرات سیمان کارخانه‌های استان فارس به استان اختصاص یابد تا مشکلات صادرات سیمان در فارس برطرف شود.
انتهای پیام/ منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر