برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ایستگاه مترو وکیل الرعایا جزء آثار فاخر و ارزشمند است/ پروژه های بزرگ حمل و نقلی در نقاط مختلف استان در حال اجرا است

ایستگاه مترو وکیل الرعایا جزء آثار فاخر و ارزشمند است/ پروژه های بزرگ حمل و نقلی در نقاط مختلف استان در حال اجرا است

[ad_1]

استاندار فارس:
آیین افتتاح ایستگاه مترو وکیل الرعایا به مناسبت هفته دولت برگزار شد.

  عنایت الله رحیمی در آیین افتتاح ایستگاه مترو وکیل الرعایا با اشاره به فعالیت های ارزشمند مدیریت شهری، این اقدامات را در رفاه شهروندان اثر گذار دانست.
 استاندار فارس با بیان اینکه ایستگاه مترو وکیل‌الرعایا با هنری فاخر در معماری طراحی و اجرا شده است، از معمار،محاسب،مجری،ناظر و به ویژه کارگران تلاشگر فعال در این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه گذشتگان آثار ارزشمند و فاخری برای ما به ارمغان گذاشته اند، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم چنین آثاری را برای آیندگان بر جای بگذاریم.
دکتر رحیمی ادامه داد: یکی از زیرساخت هایی که  استفاده عموم را تسهیل می کند و نام نیکی از اجراکنندگان به یادگار خواهد گذاشت مترو و ایستگاه هایی همچون ایستگاه وکیل الرعایا است.
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه در ایام کنونی سختی های متعددی پیش روی دولت قرار داشته عنوان کرد: کشوری که در طول  یک قرن اخیر اقتصادش با تکیه بر نفت اداره شده  و چرخ اجرایی کشور بر  این مبنا می‌چرخید به یک باره این درآمد را از دست داده  و در سال های اخیر شاهد این بوده ایم که دولت با تکیه بر اقتصاد بدون نفت چرخ کشور را به گردش در آورده است.
وی اظهار کرد: هر چند می دانیم مشکلاتی در زندگی مردم حادث شده اما این به معنای بی توجهی مسئولان و تلاش نکردن آنها نیست.
دکتر رحیمی با بیان اینکه اجرا و اتمام پروژه ایستگاه مترو وکیل الرعایا به عنوان یک زیرساخت اثرگذار در حمل و نقل ریلی در این شرایط دشوار مطرح است، یادآور شد: امروز در اقصا نقاط استان فارس کارگاه های بزرگ عمرانی در حوزه حمل و نقل فعال هستند و هزاران میلیارد تومان اعتبار در این پروژه ها صرف می‌شود.
وی بیان کرد: امیدواریم با تلاش ها و برنامه هایی که در زمینه توسعه زیر ساخت های حمل ‌ نقلی وجود دارد به زودی مجموعه ای  از انواع حمل و نقل های ریلی ،هوایی، درون شهری در شیراز شکل گیرد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با اتمام خطوط دو و سه و همچنین تراموا  حمل و نقل درون شهری، شیراز توسعه ای روز افزون داشته باشد و موجب رضایتمندی بیشتر شهروندان از مدیریت شهری شود.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا