برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
بازگشایی مدارس تبعات جبران‌ناپذیری دارد

بازگشایی مدارس تبعات جبران‌ناپذیری دارد

[ad_1]

نماینده ممسنی و رستم:
مجید انصاری با اشاره به اینکه اصرار بر آموزش حضوری دانش‌آموزان می‌تواند در آینده تبعات جبران ناپذیری داشته باشد، گفت: اختیاری بودن حضور دانش‌آموزان در مدارس و تکیه بر آموزش مجازی تأثیر بسیار بیشتری بر سلامت دانش‌آموزان دارد.

  مجید انصاری با بیان اینکه در شرایط کنونی سلامت جامعه و مردم باید اولویت تمام مسئولان باشد، گفت: در حال حاضر که تمام افراد در حال رصد کردن تعداد و آمار ابتلایان به بیماری کرونا هستند باید در مرحله نخست امنیت روانی و سلامت جسمی و روحی جامعه مورد تاکید افراد و مسئولان قرار گیرد، چراکه اصولاً ترس خانواده‌ها و دانش‌آموزان از احتمال ابتلا به کرونا ویروس، اجازه یادگیری را به دانش‌آموزان نمی‌دهد.
انصاری در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر نیاز است که اولویت نخست مسئولان سلامت دانش‌آموزان و معلمان باشد و آموزش در اولویت دوم قرار گیرد خاطرنشان می‌کند: از همین رو معتقدم تا زمانی که بیماری کرونا و ابتلا به آن از دغدغه‌های اصلی مردم است، تمرکز بر آموزش حضوری، منطقی و موجه نیست.
سخنگوی مجمع نمایندگان استان فارس با اشاره به اینکه عادی نشان دادن وضعیت در جوامع روستایی و شهری که در منطقه سفید قرار دادند به دلیل آنکه امکان دارد این مناطق در روزهای آینده دچار مشکل شوند، نیازمند تأمل بیشتر است، می‌گوید: اگرچه در مناطق زرد و قرمز کرونا، حساسیت‌هایی وجود دارد اما به نظر می‌رسد در مناطق سفید به دلیل عادی نشان دادن وضعیت، امکان بروز مشکل در روزها و هفته‌های آینده وجود خواهد داشت.
نماینده شیراز در مجلس نیز با انتقاد از حضور دانش‌آموزان در مدارس در شرایط همه‌گیری کروناویروس می‌گوید: متأسفانه آقای رئیس‌جمهور در حالی که خود به خاطر کروناویروس نه به مجلس می‌آید و آیین بازگشایی مدارس را هم از طریق ویدئو کنفرانس برگزار می‌کند، اصرار دارد که دانش‌آموزان به شکل حضوری در کلاس‌های درس حاضر شوند.
 

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی