برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
بهترین بسته های اینترنت ‌بلندمدت همراه اول و ایرانسل برای موبایل : اول فارس

بهترین بسته های اینترنت ‌بلندمدت همراه اول و ایرانسل برای موبایل : اول فارس

[ad_1]

 بسته‌های اینترنت بلندمدت بی سر‌وصدا به سایت‌ها و اپلکیشن‌های همراه اول و ایرانسل برگشته است. حالا مشترکان می‌توانند در ایرانسل من و همراه من این بسته‌ها را بخرند یا اینترنت خود را با کد‌های دستوری USSD فعال کنند. برای این کار باید #۵*۵۵۵* از ایرانسل و #۱۰۰* از همراه‌اول را شماره‌گیری کنیم. با توجه به اینکه قیمت هر گیگابایت در بسته‌های بلندمدت کمتر از انواع کوتاه‌مدت است، با انتخاب آن‌ها می‌توانید در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید. در این گزارش سراغ بسته‌های بلندمدت ایرانسل و همراه اول رفته‌ایم تا ببینیم هر کدام چه بسته‌هایی با اعتبار سه‌ماهه، چهارماهه، شش‌ماهه و یک‌ساله برای کاربران ارائه کرده‌اند. همچنین با محاسبه هزینه هر گیگابایت اینترنت در هر کدام از این بسته‌ها صرفه اقتصادی آن‌ها را با هم مقایسه کرده‌ایم.

مقایسه بسته‌های اینترنت سه ماهه
اگر بخواهید سراغ بسته‌های اینترنت سه ماهه بروید، دو انتخاب دارید. بسته کم حجم ایرانسل ۱۸ گیگابایتی است و می‌توانید آن را با کد دستوری *۵۵۵*۵*۴*۴# فعال کنید. قیمت بسته اینترنت کم‌حجم سه ماهه ایرانسل ۴۷ هزار تومان در نظر گرفته شده و این یعنی هزینه هر گیگابایت اینترنت کم‌حجم سه‌ماهه ایرانسل دو هزار و ۶۱۱ تومان است. اگر بخواهید می‌توانید سراغ بسته پرحجم ایرانسل بروید که صرفه اقتصادی بیشتری دارد. این بسته ۲۴ گیگابایتی است و با کد دستوری *۵۵۵*۵*۴*۵# فعال می‌شود. قیمت آن ۵۸ هزار تومان در نظر گرفته شده و با خرید آن شما به ازای هر گیگابایت اینترنت، دو هزار و ۴۱۶ تومان هزینه خواهید کرد.

همراه اول در بین بسته‌های اینترنت سه ماهه، دو بسته کم‌حجم ۱۶ گیگابایتی و پرحجم ۲۵ گیگابایتی در نظر گرفته است. بسته کم حجم با کد دستوری *۱۰۰*۴۲۲# فعال می‌شود و هزینه آن ۴۴ هزار تومان است. به عبارتی همراه اول در این بسته قیمت هر گیگابایت اینترنت را دو هزار و ۷۵۰ تومان در نظر گرفته است. بسته پرحجم این اپراتور ۲۵ گیگابایتی است و اگر بخواهید می‌توانید علاوه بر اپلیکیشن و سایت، آن را از طریق کد دستوری *۱۰۰*۴۲۱# فعال کنید. قیمت آن ۶۴ هزار تومان است و این یعنی هزینه هر گیگابایت از بسته پرحجم سه‌ماهه همراه اول دو هزار و ۵۶۰ تومان برایتان تمام خواهد شد.

قیمت بسته‌های اینترنت سه ماهه ایرانسل

نوع بسته اینترنت قیمت هزینه هر گیگابایت
بسته سه ماهه ۱۸ گیگابایتی ۴۷ هزار تومان دو هزار و ۶۱۱ تومان
بسته سه ماهه ۲۴ گیگابایتی ۵۸ هزار تومان دو هزار و ۴۱۶ تومان

قیمت بسته‌های اینترنت سه ماهه همراه اول

نوع بسته اینترنت قیمت هزینه هر گیگابایت
بسته سه ماهه ۱۶ گیگابایتی ۴۴ هزار تومان دو هزار و ۷۵۰ تومان
بسته سه ماهه ۲۵ گیگابایتی ۶۴ هزار تومان دو هزار و ۵۶۰ تومان

مقایسه بسته‌های اینترنت چهار ماهه
بسته‌های اینترنت چهارماهه یا ۱۲۰ روزه، از نظر حجم تفاوت چندانی با بسته‌های سه ماهه ندارند. برای همین قیمت هر گیگابایت از این بسته‌ها کمی بالاتر از قیمت بسته‌های سه‌ماهه است. هر دو اپراتور بسته‌های چهارماهه خود را دقیقا با یک حجم و یک قیمت در نظر گرفته‌اند. بسته کم‌حجم چهارماهه ایرانسل و همراه اول، ۱۵ گیگابایتی است و با قیمت ۶۲ هزار تومان فروخته می‌شود. با این حساب هزینه هر گیگابایت اینترنت برای شما چهار هزار و ۱۳۳ تومان خواهد بود. کد دستوری مخصوص این بسته برای مشترکان ایرانسل *۵۵۵*۵*۴*۶# و برای مشترکان همراه اول *۱۰۰*۴۳۲# است. در کنار این بسته می‌توانید سراغ خرید بسته پرحجم ۲۵ گیگابایتی ایرانسل و همراه اول بروید که در هر دو اپراتور قیمت آن ۹۰ هزار تومان است. با این حساب هزینه هر گیگابایت اینترنت در چنین بسته‌ای، سه هزار و ۶۰۰ تومان در نظر گرفته شده. برای فعالسازی این بسته می‌توانید کد *۵۵۵*۵*۴*۷# را از سیمکارت ایرانسل یا کد *۱۰۰*۴۳۱# را از سیمکارت همراه اول شماره‌گیری کنید. اگر زیاد با اینترنت همراه کار می‌کنید و مطمئن هستید می‌توان در مدت سه‌ماه این حجم اینترنت را استفاده کرد، بهتر است سراغ بسته‌های سه‌ماهه بروید که صرفه اقتصادی بیشتری نسبت به انواع چهارماهه دارند.

قیمت بسته‌های اینترنت چهار ماهه ایرانسل

نوع بسته اینترنت قیمت هزینه هر گیگابایت
بسته چهار ماهه ۱۵ گیگابایتی ۶۲ هزار تومان چهار هزار و ۱۳۳ تومان
بسته چهار ماهه ۲۵ گیگابایتی ۹۰ هزار تومان سه هزار و ۶۰۰ تومان

قیمت بسته‌های اینترنت چهار ماهه همراه اول

نوع بسته اینترنت قیمت هزینه هر گیگابایت
بسته چهار ماهه ۱۵ گیگابایتی ۶۲ هزار تومان چهار هزار و ۱۳۳ تومان
بسته چهار ماهه ۲۵ گیگابایتی ۹۰ هزار تومان سه هزار و ۶۰۰ تومان

مقایسه بسته‌های اینترنت شش ماهه
ایرانسل حجم بسته‌های شش‌ماهه خود را ۳۶ و ۴۸ گیگابایتی در نظر گرفته است. بسته کم‌حجم ۳۶ گیگابایتی با قیمت ۹۵ هزار تومان فروخته می‌شود و با این حساب می‌توان گفت هزینه هر گیگابایت اینترنت در این بسته دو هزار و ۶۳۸ تومان است. بسته کم‌حجم شش ماهه ایرانسل را در کنار سایت و اپلیکیشن ایرانسل من، می‌توان از طریق کد دستوری *۵۵۵*۵*۴*۸# فعال کرد. اگر زیاد از اینترنت همراه استفاده می‌کنید، شاید بهتر باشد سراغ بسته پرحجم ۴۸ گیگابایتی بروید. قیمت این بسته ۱۱۵ هزار تومان است و هزینه هر گیگابایت آن برایتان دو هزار و ۳۹۶ تومان خواهد بود. کد دستوری فعالسازی این بسته *۵۵۵*۵*۴*۹# است.

بسته اینترنت کم‌حجم شش‌ماهه همراه اول کمی گران‌تر از ایرانسل است و بسته پرحجم آن اختلاف چندانی با ایرانسل ندارد. همراه اول بسته اینترنت شش‌ماهه ۳۵ گیگابایتی را ۹۹ هزار تومان می‌فروشد که در آن هزینه هر گیگابایت دو هزار و ۸۲۸ تومان در نظر گرفته شده. این بسته با کد دستوری *۱۰۰*۴۴۲# فعال می‌شود. در کنار آن بسته اینترنت پرحجم ۵۰ گیگابایتی به چشم می‌خورد که قیمت آن ۱۱۹ هزار تومان در نظر گرفته شده و این یعنی هزینه هر گیگابایت این بسته دو هزار و ۳۸۰ تومان است. علاوه بر سایت و اپلیکیشن همراه من، می‌توان این بسته را با کد دستوری *۱۰۰*۴۴۱# فعال کرد.

قیمت بسته‌های اینترنت شش ماهه ایرانسل

نوع بسته اینترنت قیمت هزینه هر گیگابایت
بسته شش ماهه ۳۶ گیگابایتی ۹۵ هزار تومان دو هزار و ۶۳۹ تومان
بسته شش ماهه ۴۸ گیگابایتی ۱۱۵ هزار تومان دو هزار و ۳۹۶ تومان

قیمت بسته‌های اینترنت شش ماهه همراه اول

نوع بسته اینترنت قیمت هزینه هر گیگابایت
بسته شش ماهه ۳۵ گیگابایتی ۹۹ هزار تومان دو هزار و ۸۲۸ تومان
بسته شش ماهه ۵۰ گیگابایتی ۱۱۹ هزار تومان دو هزار و ۳۸۰ تومان

مقایسه بسته‌های اینترنت یک ساله
به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت همراه، انواع بلندمدت یک‌ساله است. ایرانسل در بسته یکساله ۷۲ گیگابایتی خود، ارزان‌ترین اینترنت همراه را با قیمت هر گیگابایت دو هزار و ۱۵۳ تومان عرضه می‌کند. هزینه فعالسازی این بسته ۱۵۵ هزار تومان است و علاوه بر سایت و اپلیکیشن ایرانسل من، می‌توان آن را از طریق کد دستوری *۵۵۵*۵*۴*۱۱# فعال کرد. در کنار این بسته، برای آن‌هایی که زیاد از اینترنت همراه استفاده نمی‌کنند، بسته یکساله ۴۸ گیگابایتی در نظر گرفته شده که هزینه آن ۱۲۰ هزار تومان است و هر گیگابایت آن دو هزار و ۵۰۰ تومان خرج دارد. کد دستوری برای فعالسازی این بسته کم‌حجم *۵۵۵*۵*۴*۱۰# است.

هزینه هر گیگابایت اینترنت در بسته یکساله کم‌حجم همراه اول کمی ارزان‌تر از ایرانسل است، ولی در بسته پرحجم، همراه اول هم حجم کمتری در اختیار کاربران گذاشته و هم قیمت بالاتری برای آن در نظر گرفته. طوری که بسته ۷۰ گیگابایتی یکساله اینترنت همراه اول با قیمت ۱۵۹ هزار تومان فروخته می‌شود و هزینه هر گیگابایت آن دو هزار و ۲۷۱ تومان است. این بسته با کد *۱۰۰*۴۵۱# فعال می‌شود. بسته یک ساله کم‌حجم همراه اول ۴۵ گیگابایتی است و ۱۱۲ هزار تومان قیمت دارد. در این بسته شما به ازای هر گیگابایت اینترنت، دو هزار و ۴۸۹ تومان هزینه پرداخت می‌کنید. کد دستوری برای فعالسازی این بسته *۱۰۰*۴۵۲# است.

قیمت بسته‌های اینترنت یک ساله ایرانسل

نوع بسته اینترنت قیمت هزینه هر گیگابایت
بسته یک ساله ۴۸ گیگابایتی ۱۲۰ هزار تومان  دو هزار و ۵۰۰ تومان
بسته یک ساله ۷۲ گیگابایتی ۱۵۵ هزار تومان دو هزار و ۱۵۳ تومان

قیمت بسته‌های اینترنت یک ساله همراه اول

نوع بسته اینترنت قیمت هزینه هر گیگابایت
بسته یک ساله ۴۵ گیگابایتی ۱۱۲ هزار تومان دو هزار و ۴۸۹ تومان
بسته یک ساله ۷۰ گیگابایتی ۱۵۹ هزار تومان دو هزار و ۲۷۱ تومان

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا