برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
بیانیه اعتراض‌آمیز جامعه روحانیت شیراز به سیاست‌های اسلام‌ستیزانه مکرون

بیانیه اعتراض‌آمیز جامعه روحانیت شیراز به سیاست‌های اسلام‌ستیزانه مکرون

[ad_1]

جامعه روحانیت شیراز طی بیانیه‌ای اظهارات کفرآلود رئیس جمهور فرانسه و اهانت وی به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص) و سیاست‌های اسلام‌ستیزی وی را به‌شدت محکوم کرد.

 در پی اظهارات کفرآلود اخیر مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه و توهین وی نسبت به ساحت مقدس حضرت محمد مصطفی (ص)، جامعه روحانیت شیراز بیانیه‌ای اعتراض‌آمیز در محکومیت این اظهارات صادر کرد.
در این بیانیه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
اظهارات کفرآلود ماکرون رئیس‌جمهور سبک مغز فرانسه و اهانت به ساحت قدسی پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی صلوات‌الله علیه و آله و سلم نشانگر عناد و کینه ورزی دشمنان اسلام است. اهانت به پیامبر اعظم (ص) این عصاره اخلاق، خوبی‌ها و فضایل اهانت به همه ارزش‌های انسانی و اخلاقی و همه انبیا و انسان‌های پاک است. این یک اقدام حساب شده از سوی رئیس‌جمهور فرانسه است که از سال‌ها پیش، سیاست اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صد‌ها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی به مبارزه با اسلام و قرآن پرداخته و در واقع خط سیر نفاق و دشمنی را پیش گرفته است.
حمایت یک مقام بلندپایه که ادعای آزادی بیان، آزادی افکار و ادیان آسمانی را دارد از انتشار مطالب موهن حاکی از ضعف منطق و برهان و فقر فکری آنان در مقابل مکتب پیامبر اعظم (ص) و عصبانیت آنان از موج گرایش به اسلام است.
جامعه روحانیت شیراز ضمن محکومیت شدید این اقدام سخیف و سراسر توهین رئیس جمهور فرانسه از دستگاه دیپلماسی ایران اسلامی مجدانه درخواست دارد که هر چه سریع‌تر با احضار سفیر این کشور هتاک مراتب اعتراض و خشم مردم ایران اسلامی و سایر مسلمانان جهان را ابلاغ کرده و از همه مسلمانان جهان خصوصاً ایران اسلامی درخواست دارد که با اعتراض همه جانبه اعلام خشم و نفرت خود را نسبت به این قبیل هتاکی‌های کفرآلود و سیاست‌های پلید اسلام‌ستیزی اعلام کرد.
انتهای پیام

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر