برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
تعیین نرخ سرویس مدارس شیراز بر اساس وضعیت کرونا

تعیین نرخ سرویس مدارس شیراز بر اساس وضعیت کرونا

[ad_1]

رییس سازمان حمل و نقل درون شهری شهرداری شیراز گفت: نرخ سرویس مدارس شیراز بر اساس وضعیت کرونا تعیین می‌شود.

  مسعود حسن‌شاهی با بیان اینکه تعیین نرخ سرویس مدارس این شهر باید باتوجه به وضعیت شیوع کرونا صورت گیرد، گفت: بر این اساس، سناریوهای مختلفی در شورای اسلامی شهر شیراز بررسی شده است که در نهایت نرخ اینگونه سرویس‌ها مطابق آن مصوب خواهد شد.
او افزود: سال ۹۸ بخشی از ماموریت‌های حمل و نقل مدارس در سامانه ملی پایش ناوگان دانش آموزی موسوم به |”سپند” انجام شد و امسال نیز ثبت تقاضای اولیه مدارس، تعیین نرخ، گزینش رانندگان و ثبت‌نام شرکت‌ها در این سامانه انجام شده است.
حسن شاهی ادامه داد: تعریف حوزه مالی سرویس مدارس در سامانه سپند به استان‌ها واگذار شده است و از این منظر، هیچ مشکلی نداریم.
او با بیان اینکه بالاترین افزایش نرخ در دوران کرونا مربوط به حوزه حمل و نقل بوده است، گفت: با توجه به اینکه به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی تنها سه دانش‌آموز در هر سرویس قرار خواهد گرفت، والدین باید برای ساماندهی مناسب و نیز متضرر نشدن دیگر خانواده‌ها و رانندگان سرویس، حتما از قبل نیاز خود را برای اختصاص سرویس اعلام کنند.
رییس سازمان حمل‌ و نقل درون‌شهری شهرداری شیراز، همچنین خواستار تعیین مرجعی واحد با همکاری آموزش و پرورش و انجمن اولیا و مربیان برای رسیدگی به امور مالی در زمینه سرویس مدارس شد.
انتهای پیام/ 

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Danskesite Danskesite Danske site Last.Today Mr last آقای آخر امروز نیور چاپار نیوز Buffalo Food iraniannews سایت دکتر قاسم شعله سعدی سایت شیراز Zirzamin.tv تلویزیون زیرزمین زیر زمین تی وی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی راه سوم اندیشه راه سوم اندیشه راه سوم قاسم شعله سعدی اندیشه راه سوم شعله سعدی