برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
تلاش مدیران برای حل مشکلات منطقه سیاخ ‌دارنگون

تلاش مدیران برای حل مشکلات منطقه سیاخ ‌دارنگون

[ad_1]

فرماندار شهرستان شیراز بر لزوم پیگیری برای رفع مشکلات منطقه سیاخ ‌دارنگون به ویژه مشکلات راه و رفع نقاط حادثه خیز تاکید کرد.

 محمدرضا امیری در جلسه‌ای که با هدف بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات منطقه سیاخ دارنگون به ویژه مشکلات راه و رفع نقاط حادثه خیز، با حضور معتمدین محلی، شوراها، دهیاران، بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران شهر شیراز و استان فارس برگزار شد، بر لزوم پیگیری برای رفع مشکلات این منطقه تاکید کرد.
فرماندار شیراز اعلام کرد که رشد جمعیت و تغییر سبک زندگی اهالی منطقه، توسعه کشاورزی و وجود انبوه باغ شهر‌ها منجر به رشد فزاینده ترافیک در محور شیراز به سیاخ دارنگون شده است.
او گفت: ایمن سازی محور، رفع نقاط حادثه‌خیز احصاء شده در بازدید‌های دوره ای، تامین اعتبارات دولتی، چهار بانده کردن و تعریض راه و بهسازی مسیر از مهمترین اولویت‌هایی بوده که از سال گذشته در دستور کار فرمانداری شیراز قرار گرفته و تخصیص اعتبارات دولتی شهرستان به مباحث راهداری و آب شرب روستایی با فاصله زیاد نسبت به سایر مباحث، خود گواه این مدعا است.
فرماندار شهرستان شیراز، مردم و معتمدین منطقه را به صبوری دعوت و ابراز امیدواری کرد که با همراهی و همدلی اهالی منطقه و با همت و پیگیری مسئولین شهر و استان، در آینده نزدیک شاهد بهبود شرایط منطقه سیاخ دارنگون و کاهش حوادث ناشی از ناایمنی محور مواصلاتی به شیراز باشیم.
برپایه این گزارش، حضور راهور در منطقه سیاخ دارنگون، مطالعه و مسیریابی راه جدید شیراز به سیاخ دارنگون توسط اداره کل راه و شهرسازی و طرح مشارکت نهاد‌های نظامی مستقر در منطقه، از دیگر مباحث شاخص مطرح شده در این نشست بود.
انتهای پیام

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر