برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
تمدید مهلت ثبت نام رانندگان جهت تسهیلات کرونا : اول فارس

تمدید مهلت ثبت نام رانندگان جهت تسهیلات کرونا : اول فارس

[ad_1]

مبلغ این تسهیلات برای رانندگان ۶ میلیون تومان میباشد که سود این تسهیلات ۱۲ درصد و مدت بازپرداخت آن ۲۴ ماه با تنفس ۳ ماهه می باشد

با توجه به ارائه تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از کرونا از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان فارس حدود ۷۰ هزار راننده دارای بیمه نیز شامل دریافت این تسهیلات میباشند.

به گزارش اول فارس، مهندس محمد مهدی عبدالهی مدیر هماهنگی حمل و نقل راه و شهرسازی فارس با اعلام این مطلب افزود:تا کنون قریب ۱۹ هزار نفر اقدام به ثبت نام در سامانه کارا نموده که به بانک های عامل معرفی شده اند و از سوی بانک در حال بررسی و طی مراحل می باشند و بالغ بر ۳۰ درصد این افراد تسهیلات خود را دریافت کرده اند. 

وی گفت: مبلغ این تسهیلات برای رانندگان ۶ میلیون تومان میباشد که سود این تسهیلات ۱۲ درصد و مدت بازپرداخت آن ۲۴ ماه با تنفس ۳ ماهه می باشد. 

محمد مهدی عبدالهی در خصوص تضمین این تسهیلات افزود:چنین ارائه سفته متقاضی یا چک به تشخیص بانک جهت دریافت تسهیلات کافی می باشد.

مدیر هماهنگی حمل و نقل راه و شهرسازی فارس اعلام کرد: رانندگانی که مایل به ثبت نام و دریافت این تسهیلات بوده و تاکنون اقدام نکرده اند، می توانند تا پایان شهریور ماه از طریق سامانه کارا به نشانی http://kara.mcls.gov.ir ثبت نام خود را انجام داده و مدارک خود را بارگذاری نمایند تا در اسرع وقت به بانک مورد نظر جهت دریافت تسهیلات معرفی گردند.

[ad_2]

منبع اصلی

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا